2410
2553
عنوان

روز سیزدهم انتقال جنین

3799 بازدید | 26 پست

سلام دوستان

امروز روز سیزدهم انتقالمه

دو یا س روز هم ازموعد  پریودیم گذشته

وهمیشه هم پریودیم منظم بوده

بنظرتون بخاطر امپول و شیاف پروژسترونه؟؟؟

ک کلا چ مثبت چ منفی باشه عقب میندازه

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...

من نشدمدباردار  بودم

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

مثبت شدی بیا بگو یکی از ماهام خوشحال بشه  شادم میکنه 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
شما کی آزمایش میدی ؟؟؟

من  ای وی اف نکردم ۴ سال پیش کرده بودم  ..   منطورم اینه که  یکیم  انتظار بچه رو نکشه  ومنتظر نباشه  خوشحالم میکنه 

2714
مثبت شدی بیا بگو یکی از ماهام خوشحال بشه  شادم میکنه

شمادعا کن انشالله بعدچهار بار منفی شدن خدا دلمونو شاد کنه ب همه خبرمیدم😅😅

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...
شمادعا کن انشالله بعدچهار بار منفی شدن خدا دلمونو شاد کنه ب همه خبرمیدم😅😅

عزیزممم🥺🥺چند سالته مگه

تو بارداری عزیز دل

شک نکن ک توام داری مامان میشیییییی😍😍😍😍😍😍💃💃💃💃💃💃💃

عزیزممم🥺🥺چند سالته مگه

بیستو دوسالمه دوبار ای وی اف منفی داشنم دوبارم ای یوای 

2706