1464
1520
عنوان

روز سیزدهم انتقال جنین

211 بازدید | 22 پست

سلام دوستان

امروز روز سیزدهم انتقالمه

دو یا س روز هم ازموعد  پریودیم گذشته

وهمیشه هم پریودیم منظم بوده

بنظرتون بخاطر امپول و شیاف پروژسترونه؟؟؟

ک کلا چ مثبت چ منفی باشه عقب میندازه

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...

من نشدمدباردار  بودم

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجانم  ۷ ساله  منتظرم  ،ای کاش میدونستم  کی تموم میشه  این انتظار   😥😥منی که  حتی یه  مسکن نمیخوردم موقع سردرد  کلی تو این  سالها  امپول  و دارو  مصرف کردم  ولی هیچی به هیچی 😭😭 عزیز دل مادر   برای داشتنت  دلی را به دریا  زدم کسی که از اب هم واهمه داشت  .خدایا  من هنوزم امیدوارم  .

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1475

مثبت شدی بیا بگو یکی از ماهام خوشحال بشه  شادم میکنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجانم  ۷ ساله  منتظرم  ،ای کاش میدونستم  کی تموم میشه  این انتظار   😥😥منی که  حتی یه  مسکن نمیخوردم موقع سردرد  کلی تو این  سالها  امپول  و دارو  مصرف کردم  ولی هیچی به هیچی 😭😭 عزیز دل مادر   برای داشتنت  دلی را به دریا  زدم کسی که از اب هم واهمه داشت  .خدایا  من هنوزم امیدوارم  .
شما کی آزمایش میدی ؟؟؟

من  ای وی اف نکردم ۴ سال پیش کرده بودم  ..   منطورم اینه که  یکیم  انتظار بچه رو نکشه  ومنتظر نباشه  خوشحالم میکنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مثبت شدی بیا بگو یکی از ماهام خوشحال بشه  شادم میکنه

شمادعا کن انشالله بعدچهار بار منفی شدن خدا دلمونو شاد کنه ب همه خبرمیدم😅😅

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...
8
شمادعا کن انشالله بعدچهار بار منفی شدن خدا دلمونو شاد کنه ب همه خبرمیدم😅😅

عزیزممم🥺🥺چند سالته مگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
      تو بارداری عزیز دل

شک نکن ک توام داری مامان میشیییییی😍😍😍😍😍😍💃💃💃💃💃💃💃

عزیزممم🥺🥺چند سالته مگه

بیستو دوسالمه دوبار ای وی اف منفی داشنم دوبارم ای یوای 

1474

چ روزهایی ک با این ای وی اف لعنتی نگذروندم

انشالله حامله ای عزیزم

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی دوقلوهام ی صلوات بفرستین😍😘بعد ۳ سال انتظار و ۴ بار ای وی اف ناموفق،خدا تو ماه محرم بخاطر بنده عزیزش امام حسین ،معجزه شو بهم نشون دادو با امپول و اقدام طبیعی باردارشدم😍😍خدایا شکرت ک منم مامان شدم.نذر داشتم هروقت مامان شدم هر تجربه و اطلاعاتی ک درمورد بارداری دارم در اختیار مامانهای منتظر نی نی سایت بذارم.🌷🌷🌷🌷لطفا واسه سلامتی تو دلیم ی صلوات مهمونم کنید
چ روزهایی ک با این ای وی اف لعنتی نگذروندم انشالله حامله ای عزیزم

پروژسترون عقب میندازه ب نظرت؟ اگ منفی باشه

چطور بی بی نزدی طاقت اوردی😁😁

😊😊😊😊😊😊😊😊                                   بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود رد نشو صلوات بفرست بگو               ان شاءالله     أللّهمَّ ارزُقني ولدأ سالمأ صالحأ عالماً متقياً و لا سَميهِ باسمِ نبيک مُحمَّداً (ص)
پروژسترون عقب میندازه ب نظرت؟ اگ منفی باشه

تا ی هفته میتونه عقب بندازه

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی دوقلوهام ی صلوات بفرستین😍😘بعد ۳ سال انتظار و ۴ بار ای وی اف ناموفق،خدا تو ماه محرم بخاطر بنده عزیزش امام حسین ،معجزه شو بهم نشون دادو با امپول و اقدام طبیعی باردارشدم😍😍خدایا شکرت ک منم مامان شدم.نذر داشتم هروقت مامان شدم هر تجربه و اطلاعاتی ک درمورد بارداری دارم در اختیار مامانهای منتظر نی نی سایت بذارم.🌷🌷🌷🌷لطفا واسه سلامتی تو دلیم ی صلوات مهمونم کنید
1514