1920
1924
عنوان

روز سیزدهم انتقال جنین

1710 بازدید | 26 پست

سلام دوستان

امروز روز سیزدهم انتقالمه

دو یا س روز هم ازموعد  پریودیم گذشته

وهمیشه هم پریودیم منظم بوده

بنظرتون بخاطر امپول و شیاف پروژسترونه؟؟؟

ک کلا چ مثبت چ منفی باشه عقب میندازه

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...

من نشدمدباردار  بودم

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

حرررراج استثنایی خرید باکس

تخفیف ۵۰% شال و روسری

فرصت کلیک تا ۳آذر

1922

مثبت شدی بیا بگو یکی از ماهام خوشحال بشه  شادم میکنه 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
مثبت شدی بیا بگو یکی از ماهام خوشحال بشه  شادم میکنه

شما کی آزمایش میدی ؟؟؟

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هنوز مادر نشده ام یک منتظر بی قرار که از سال ۹۲ مدام بی بی چکش منفیه
شما کی آزمایش میدی ؟؟؟

من  ای وی اف نکردم ۴ سال پیش کرده بودم  ..   منطورم اینه که  یکیم  انتظار بچه رو نکشه  ومنتظر نباشه  خوشحالم میکنه 

مثبت شدی بیا بگو یکی از ماهام خوشحال بشه  شادم میکنه

شمادعا کن انشالله بعدچهار بار منفی شدن خدا دلمونو شاد کنه ب همه خبرمیدم😅😅

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...
1911
شمادعا کن انشالله بعدچهار بار منفی شدن خدا دلمونو شاد کنه ب همه خبرمیدم😅😅

عزیزممم🥺🥺چند سالته مگه

تو بارداری عزیز دل

شک نکن ک توام داری مامان میشیییییی😍😍😍😍😍😍💃💃💃💃💃💃💃

عزیزممم🥺🥺چند سالته مگه

بیستو دوسالمه دوبار ای وی اف منفی داشنم دوبارم ای یوای 

1904
چ روزهایی ک با این ای وی اف لعنتی نگذروندم انشالله حامله ای عزیزم

پروژسترون عقب میندازه ب نظرت؟ اگ منفی باشه

برو آزمایش نشون میده الان یا بی بی بزن

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  

چطور بی بی نزدی طاقت اوردی😁😁

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
1918