2737
2734
عنوان

مشکلات ازدواج خواهر کوچیک ام😡

418 بازدید | 31 پست

سلام دوستان....

پدر من حدود ۱۰ ساله که فوت شدن....

کمتر از یکسال دیگه خواهر کوچکتر ما عروسیش هستش....

و تمام پس انداز مادرم خرج جشن عقد خواهرم کوچیک ام شدش....

برای همین من و خواهر هام و برادرها تصمیم گرفتیم خرید جهیزیه خواهرمون رو به عهده بگیریم همه ما پول گذاشتیم و خواهرم رفت به سلیقه خودش جهیزیه اش رو خرید....

خداروشکر جهاز کامل و بی نقص و شیکی شدش....

ما خواهر ها به شوهرهامون در مورد کمک برای جهیزیه خواهرمون چیزی نگفتیم و قرار شدش بین خودمون موضوع بمونه....

اما چند وقت پیش خواهر کوچیک ام (عروس) همه چیز رو به شوهرش گفت و اون هم گفت این جهاز رو نمیخوام و دوست دارم زیر منت باجناق هایم باشم....

واقعا از دست خواهرم عصبانی هستیممممم😡

برادرهام بهش گفتن لزومی نداشت این موضوع رو عنوان کنی و همه از دستش عصبانی هستیم 😡😡😡😡😡

👑مندختربارانم👑منهمانبوینمبارانم👑 من همان هوای بارانیم👑

خب

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خاسته مثلا قدر دان شماها باشه  ..زد خرابش کرد   الان شوهراتون نفهمنن  😱

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2738
عروس نباید میگفت چون تا ابد دیگه یاد شوهرش میمونه

بعصی خانما نمیدونم چرا این تفکر غلط رو دارن که همه چیزززززز رو باید به همسرشون بگن 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706