2726
عنوان

ب نظرتون کار بدی کردم😕

278 بازدید | 32 پست

تقریبا ۲هفته ست ک واحد روبروییمون اثاث کشی کرده ولی کاملا ساکن نشدن،خانومش هی میاد و میره،دیروز شوهرش چن باری آیفون مارو زد ،درو واسش باز کردم،امروز صبح ساعت نزدیک ۸بود،دیدم دوباره زنگو زدن،از خواب بیدار شدم،رفتم دیدم بازم اون مرده همسایه ست،حرصم گرفت ولی رو باز کردم،بازم ی نیم ساعت پیش زنگ زد،اینبار دیگه درو ب روش باز نکردم،هوا هم بارونیه،الان یکم عذاب وجدان گرفتم،البته فک کنم زنگ طبقات دیگرو زده بود چون زودی اومد بالا

خدایا خودت حافظ و نگهدار گل پسرام باش،الهی شکرت😍❤💞

نه خب بپرس ازشون چرا هی زنگ مارو می‌زنید جاگیر نشدن کلید ک دارن؟؟ ندارن؟ 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کارخوبی کردی😁😁

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2728

مگه کلید نداره خب 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
نه خب بپرس ازشون چرا هی زنگ مارو می‌زنید جاگیر نشدن کلید ک دارن؟؟ ندارن؟ 

راستش مرده ی جوریه دلم نمیخواد باهاش هم کلام بشم

خدایا خودت حافظ و نگهدار گل پسرام باش،الهی شکرت😍❤💞
خیلی کارت بد بود انسانیت کجاس

اوا اونا مزاحم میشن آخه این خانم چندبار باز کرده براش درو 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
ارع انقد کار سختیه ی دکمه فشار دادن

صب زود وقتي از خواب با چشاي نيمه باز داري خودتو رو زمين ميكشي......و فوش ب دنيااااا ميدي اره.......خيلي سخته....

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2706