2737
2734
عنوان

حقمه یا خودخواهیه خواهرانه بگین

281 بازدید | 24 پست

برادرشوهرم توگذشته  ضررمالی زیاد توی دوتا کار به ما زد وزندگیمون رو به عقب برد وسریه مشکل مالی که با برادرمن داشت خیلی خانوادمو ومنو اذیت کرد وحتی برادرمو بازداشت کرد چهارسال قهربودم وخیلی آروم بودم دوباره اومد واظهارپشیمونی کرد و بامن به زور شوهرم اشتی کرد ولی من هنوز کینه دارم دلم صاف نیست بخاطر زندگیم ساکتم تا اینکه شوهرم شرکت زد واین آقا دوباره اومد تودست وپای شوهرم ووارد کارش شد اینقد دعوا کردیم واخرش زور اونا شد بعداز چند وقت شوهرم  داشت ورشکست میشد وصاحب واحدی که شرکت رو ازش اجاره کرده بودن اجارشو میخواست و داشت دادگاهیشون میکرد وهمین برادرش با صاحب واحد کار ساختمان برداشت وپول اجاره رو صاف کرد  وناراحتی من اینه الان کارای شرکت داره میگیره ویه عالمه پول میره توزندگی برادرشوهرم که باعثش شوهرمه ولی اون چندسال پیش زندگی مارو نابود کرد وپولامونو خورد ویه عالمه به ما بدگفت وبه خانوادم بی احترامی کرد ومن شب وروزم شده کابوس  ومن همش به شوهرم میگم ادامه نده میگه نه باید سود کنم حالا حق با کیه

یه نصیحت دوستانه...هیچوقته هیچوقت هیچوقت نزار خونواده ت حتی باهمسرت کار کن یا فامیل همسرت

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اصلافکرنکن بهش خودتودرگیراین مسائل نکن الان تقریبامشابه این اتفاق برامنم افتاده اماول کردم وشوهرم الان دوساله که خودش تنهایی کارمیکنه منم بابرادرشوهرم خوبم اونم براخودش دیگه کارمیکنه

حق با همسرتونه الان که وقت سوددهی هست مگر دورازجون خل باشه که کناربکشه گذشته که گذشته اینده رو چرا خراب کنه 

همین کار جدیدم برادرشوهرتون نجات داده با مصالحه ای که با صاحب شرکت کرده

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2738
یه نصیحت دوستانه...هیچوقته هیچوقت هیچوقت نزار خونواده ت حتی باهمسرت کار کن یا فامیل همسرت

گل گفتی  اون موقع مخالف بودم ولی کی به حرف ما گوش کن بعداز پنج سال خانوادههامون  صاف نیستن

گل گفتی  اون موقع مخالف بودم ولی کی به حرف ما گوش کن بعداز پنج سال خانوادههامون  صاف نیستن

اشتباه محضه نباید از اول میزاشتی

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

حتما برادر شوهرت حق داشته که جکم جلب داداشتو دادن و تونسته جلبش کنه البته نو فامیلی سعی میشه این رفتارا نباشه ولی خب دیگه اونم حقشو میخواسته .منظورم اینه اگه حقش بوده تعصب الکی برا داداشت نکش و اعصابتو خورد نکن 

در مورد کار شوهرتو برادرشم من نفهمیدم.شوهرت شرکت زده بعد در حال برشکستگی سهمشو به داداشش داده و الان اون مالکه درسته؟

فدات بشم من خیلی مهربونم ولی نمیدونم چه بلایی سردلم آورده اینجوری شدم همه رو بخشیدم ولی اینو نمیتونم

درکت میکنم،نمیدونم واقعا خدا چرا همچین مردایی رو افریده،منو جاریم سر ی موضوع المی دعوامون شد رفت شکایت کرد اخرشم مقصر خودش شد چهارسال تموم قهر بودم باهاشون ولی شوهرم قهر نکرد باهاشون هیچوقت بخاطر اینکارش نمیبخشمش،توام وقتی نمیتونی کاری کنی الکی خودخوری نکن خدایی نکرده مریض میشی فمر خودت باش خوش بگذرون

2706