2726
عنوان

دلیل این رفتارش چی بود🤔

151 بازدید | 17 پست

دیروز شوهرم خونه بود بعد گوشیش زنگ خورد رفت اتاق خواب حرف بزنه منم داشتم غذا میخوردم بعد رفتم ببینم کی بوداونم هی اشاره میکرد نیابعدش رفتم نزدیک تر گوشمو بردم سمت گوشی که ببینم کیه هلم داد اونطرف بعدش که قطع کردگف نمیبینی دارم حرف میزنم 😠😠دیدم همکار خانومش بوده زنگ زده بوده حرف خاصی هم نمیزدن درمورد کار بود فقط تعجب کردم چرا الکی این اداهارو درآورد😕بعدشم کلی مهربووون شد 😕😕یکم رفتارش برام جای تعجب بود...نگینا چرا کنترلش میکنی😅😅😅😅😅اخه من همیشه یکی سر غذا زنگ بزنه میرم دنبالش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مطمئن باش هیچی توش نیست نگرد الکی چون میدونم بخاطر اینکه وقتی شما گوشت میچسبونی حواسش پرت میشه ترسیده چرت نگه عصبانی شده از شما

با آن همه دلداده دلش بسته ی ما بود !ای من به فدای دل دیوانه پسندش 💞
ببین چخبره اگه همکارشه پس چرا جلوی تو حرف نزد اگه حرفاشون حتی عادی باشه 

این عادتشه همکار مدشم زنگ بزنه بعضا میره اتاق حرف میزنه ولی منم میرم پیشش بعضا گوشمم میزارم ببینم کدوم همکارشه😅😅😅😅این عادتمه سرزنشم نکنین ولی هیچ وقت هولم نداده بود تازه بغلمم میکرد 😕

منم نمیتونم وقتی یکی پیشمه حرف بزنم چه برسه به اینکه گوششم بچسبونه شاید همسرتم این مدلیه

نه آخه من همیشه گوشمو میچسبونم فقط ببینم کیه بعدش میرم این سری نزاشت یکم حرص خوردم خودمم فک نمیکنم چیزی باشه بینشون فقط اینکه چرا الکی جو داد اینجوری کرد منوبه فکرانداخت

ازهمه مهمتر ببین همکارش مجرده یانه خشکل یانه خیلی مهمه 

همکارشو ندیدم نمیدونم چه شکلیه ولی خودش قبلنا میگفت متاهله دقیق نمیدونم حرفاشم همیشه تو اس ام اساشونم دیدم کاریه فقط این کا اینجوری مثلا میخواس من نفهمم منو حساس کرد

2706