2733
2734
عنوان

شوهرم نمیزاره ب خودم متکی باشم...

450 بازدید | 38 پست

اصلا نمیزاره تنها برم جایی و کارامو انجام بدم ..مثلا کارت پولم دچار اشکال شده بهش میگم برم بانک درستش کنم میگه نه خودم میبرمت...من خیلی دوست دارم تنها برم حس قوی بودن بهم دست میده اما اگه همسرم باهام باشه همیشه؛ حس میکنم خیلی ضعیفم و نمیتونم ازپس کارام بر بیام...

کسی هست شوهرش مثل شوهرم باشه؟؟؟😢

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
شکاکه؟

ن شکاک نیست..اما حتما اون باید باهام باشه... یا مثلا اگه بگم مامانم یا خواهرم میان میگه باشه با اونا برو ولی تنهایی نه.

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂

یکی از اشناهامون همینجورین...خانومه ام راضیه از زندگیش..بعد بقیه حسودیشو میکنن میگن فلانی خااانومه شوهرش همه کارشو میکنه..میبره میاره میذاره😂😂😂

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

منم دوران مجردیم تا کجا میرفتم دانشگاه ولی از وقتی ازدواج کردم تا حالا که 4 ساله تا حالا جایی بدون خودش نرفتم . منم خیلی سختم بود ولی کمکم عادت کردم 😔😔😔😔

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏

چرا اجازه میگیری؟ نباید اجازه بگیری.

اطلاع بده.

نگو برم بانک؟ بگو دارم میرم بانک. 

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
2706