2703
2553
عنوان

مشق شب

| مشاهده متن کامل بحث + 1078 بازدید | 28 پست
پس کاری بهش نداشته باشم 

عاجزانه و خواهرانه بهتون توصیه میکنم کار نداشته باشید از همین سال اول بی خیال شین

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 
پس کاری بهش نداشته باشم 

وا یعنی چی ک ب تکلیف بچه کار نداشته باشید بچه کلاس اوله عادت نداره خب بامهربونی بهش بفهمون تهدید تنبیه هیچ چیزیو عوض نمیکنه تشویقش کن براش هدیه بخر کلاس اوله اگ از الان بهش کارنداشته باشی از پایه ضعیف میشه تا اخر ابتدایی همش باید سرکله بزنی همشم معلم میگه ازپایه ضعیف اومده بالا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
پس کاری بهش نداشته باشم 

براش معلم خصوصی بگیر عزیزم چون حرف معلم خصوصی رو گوش میده و حساب میبره اگه نگیری خیلی ظلم کردی چون نوشتن و خوندن اول دبستان یاد داده میشه

توهم ک مثل دوست منی بچتو اذیت نمیکنی حق داری مادری دوست نداری خسته بشه دل زده بشه

ی مدت کوتاه یا چند جلسه معلم خصوصی بگیر

باور کن تمام دوران تحصیل و آینده اش ب یادگیری اول دبستان اونم فارسی مربوط ه

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
تنبیه نه مثلا محروم کردن گفتم تا ۶ نوشتی میریم پارک ننوشتی نمیریم اینم ننوشت نبردمش

پس تنبیهشم کردی.اگه تا ۶ننوشت دیگه نذار بندیسه به معلمشون هم بگو تنبیهش کنه .درست میشه

خدا جون دوستت دارم

چقد بعضیا راحت میگن بیخیال باش کاری بهش نداشته باش واسه بچه هاخودتونم همین روش رو استفاده میکنید بچه داداش منم اطرافیاهمین حرفو به مامانش زدن الان بچه کلاس چهارمه هرسال معلما ب مادرش میگن ب بچه توجه نکردی از پایه اول ضعیف اومد بالا 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2714
اخه دوتا مینویسه میگه تلویزیون ببینم بعدش دیگه باید کلی باهاش صحبت کنم خاموش کنه ادامه اشو بنویسه .

خب باید درست متوجه اش کنید که اگر یک خط بنویسه بعدش می تونه کار مورد علاقه اشو انجام بده بعد بیاد یه خط دیگه بنویسه در غیر این صورت محروم میشه 

وقتی میخواین تنبیهش کنید مثلا غذای مورد علاقه اشو نپزید یا نتونه کارتون مورد علاقه اشو ببینه و از این قبیل 

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
وا یعنی چی ک ب تکلیف بچه کار نداشته باشید بچه کلاس اوله عادت نداره خب بامهربونی بهش بفهمون تهدید تنب ...

خانوم جان بنده از خودم نمیگم، بچه باید بفهمه مسئولیت یعنی چی، خودش مسئول اهمال کاریشه از ملاس اول بشینی بالاسرش تا دکترا باید بشینی

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 
خانوم جان بنده از خودم نمیگم، بچه باید بفهمه مسئولیت یعنی چی، خودش مسئول اهمال کاریشه از ملاس اول بش ...

نه عزیزم وقتی از پایه اول بهش کمک بدین دیگه خودش یادمیگیره بقیشو خودش میره جلو. ولی از پایه اگ کمکش نکنیم یادنگیره تادکترا باید بشینیم یادش بدیم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه عزیزم وقتی از پایه اول بهش کمک بدین دیگه خودش یادمیگیره بقیشو خودش میره جلو. ولی از پایه اگ کمکش ...

بنده همبن اشتباه رو کردم و 6 ساله دارم تاوان میدم