2703
2553
عنوان

مشق شب

1078 بازدید | 28 پست

بچه ام امسال کلاس اوله روانیم کرده .باهوشه ولی تا میاد مشق بنویسه میگه میرم ازمایش علمی انجام بدم یا با مداد ها بازی میکنه تهدید و تشویق هیچ فایده ای نداشته‌ گفتم دیگه اگر ننوشتی فردا همینجوی برو معلم بفهمه که چقدر بی انصباطی .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

اوه اوه پسر خاله منم اینجوریه کلاس دومه تو املا یا مشق یه کلمه مینویسه ۵ دیقه کارتون میبینه مدادومیندازه با داداشش بازی میکنه گاهی میرم خونشون پیرم میکنه انقد که بازیگوشه و میگم بهش بنویس

پسر منم همینجوریه دوتا دونه مینویسه دوساعت حرف میزنه وقتیم مینویسه باذوق تشویقش میکنم بدتر انقد خوشحال میشه میاد بغلم بوسم میکنه 😅داستان دارم باهاش

دیش دیرین دیرین ماشالا پیش گیرین گیرین ماشالا آی ماشالا 😁😅💃🕺💃🕺💃🕺💃

عزیزم من دانشجو معلمم 

اول اینکه بهش فشار نیار یا استرس وارد نکن

بعدم بهش اجازه بده مشقاشو یه خط یه خط بنویسه مثلا یه خط بنویسه یه کارتون ببینه خط بعد رو بنویسه خوراکی بخوره به همین صورت تا آخر

وقتی هم مشقاشو نوشت تشویقش کن

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
پس کاری بهش نداشته باشم 

اصلا اصلا، خودش میدونه و معلم و مدرسه 

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 
عزیزم من دانشجو معلمم  اول اینکه بهش فشار نیار یا استرس وارد نکن بعدم بهش اجازه بده مشقاشو یه ...

اخه دوتا مینویسه میگه تلویزیون ببینم بعدش دیگه باید کلی باهاش صحبت کنم خاموش کنه ادامه اشو بنویسه .

2706