1472
1459

واقعیتش اینه شرایط زندگیا بد شد

اقتصاد 

روی همه چی تاثیر میزاره. 

نگران نباش

بلاخره میرم یک کشوری که آزادی را در پوشش نمیبیند😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍 دوست گلم اگه مشکل پوستی از نوع خاص داری  پی ام بده شاید من همان فرستاده ای  باشم که تو راه به وسیله فردی درمان کرد ......

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1473
اینجوری نگو اینقد انرژی منفی نده به خودت مگه چی کم داری

هیچی فقط اعتماد به نفس تدارم یکم بدشانسم...خواهرم یکسال ازم کوچیکتره از من جلو زده بهم پز میده...😢چقدر دلم میسدزه برا خودم

هیچی فقط اعتماد به نفس تدارم یکم بدشانسم...خواهرم یکسال ازم کوچیکتره از من جلو زده بهم پز میده...😢چ ...

ببین جلو نیس کتاب خودت باش دخترو بخون میگه فقط و فقط خودتو با دیروزت مقایسه کن اگه امروز یه کار مثبت تر از دیروز کردی بردی نه اینکه با خواهرو دوست ممکنه الان جلو باشه 5ساله دیگه تو یه حرکتی کنی 10 سال بیوفتی جلو ازش

منم عین خودتم 😢😢😢 میفهمم چی میگی.

امروز دیگه حالم خیلی خراب شده هی میخوام جلوی غصه خوردن و اشکام و بگیرم که به بچم منتقل نشه چون شیر میدم اما بازم نمیتونم😭😭😭😭😭

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
1334
مشکلن اقتصاد نیست...روح و روانمه...هیچوقت جنگیدن بلد نبودم همیشه کم اوردم

انگیزه نداری

و پیاز به پشتیبان و تشویق کننده داری

بلاخره میرم یک کشوری که آزادی را در پوشش نمیبیند😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍 دوست گلم اگه مشکل پوستی از نوع خاص داری  پی ام بده شاید من همان فرستاده ای  باشم که تو راه به وسیله فردی درمان کرد ......