2737
2734
عنوان

لخته زیاد تو پریود دلیلش چیه

2522 بازدید | 36 پست

من دو ماه بود پریود نشده بودم امپول پروژسترون زدمم بعد ده روز پریود شدم بشدت لخته ازم بیرون میاد و خونم هم خیلی قرمزه

عسل و سیاهدونه و دمنوش هم میخورم

مادر شدن شده ارزو ی من  میشه واسه ارزوم یه صلوات بفرستی دوستم         بالاخره به خاست خدا منم باردار شدم😍😍😍

دوستان توجه کنید !!! قسمت سوپر مارکت دیجی کالا تخفیف باور نکردنی گذاشته مثلا این بسته سینه مرغ 44 هزار تومنه 16% تخفیف خورده شده 36 هزار تومن بقیه مواد خوراکی وشویندهاش هم تخیف باو نکردنی خورد جالب تر این که زیر 3 ساعت براتون میفرسته در خونه ، خواستید بخرید این لینک خریدش از دیجی کالا یه سر بزنید ببینید   

https://affstat.adro.co/click/018d98d3-fbba-4ed1-bd41-7426f755fa14

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب گرمی میخوری زیاد میاد دیگه 

ینی نخورم؟

مادر شدن شده ارزو ی من  میشه واسه ارزوم یه صلوات بفرستی دوستم         بالاخره به خاست خدا منم باردار شدم😍😍😍
2738
تو زمان پریود سیاه دونه نخور قاعده اوره چون دیواره ی رحمت زخیم شده همش داره تخریب میشه

اخه میگن باعث پاکسازی رحم میشه

من شکمم روغن سیاهدونه میزنم بعد میبندم 

خب دوماه کم نیس عزیزم دیواره رحم خیلی ضخیم شده منم کلا موقع پریودی خونریزیم لخته ایه دکتر طب سنتی گفت غلبه سردیه باید گرمی بخورم الان دوسه ماهه گرمی میخورم کمتر لخته میاد 

😊
این امپول من بیچاره کرد چندوقته زدیش

اولین باره زدم ده ۱۵ روز پیش

2706