2410
2553
عنوان

بامیه خودم پز +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 815 بازدید | 54 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
یه لحظه فکر کردم ماه رمضون شده

وای منم 

دلم تنگ شد

Xoşimewêy bawanim...💜🌸💜           wekû gilêney çawim...💜🌸💜               min bêto bûnim niye...💜🌸💜             buyte pênasa û nawim...💜🌸💜               ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane ✌                             ser hildan jîyane✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸
2714
وای توروخدا بگو چجوری درست کردی ؟ هوس کردم😭😭😭

پنجاه گرم کره رو تو یه لیوان اب رو گاز ذوب می کنی همین که ابش یه ذره جوش اومد ،بعد یه لیوان ارد و وانیل میزنی توش و خوب هم میزنی رو گاز میزاری چن دیقه بمونه هی هم هم بزن که نسوزه

بعد از رو گاز ورش میداری سه قاشق شربتشو میریزی تو خمیر(الان شربتشم میگم،ازقبل شربتو اماده کن)

خمیر و میذاری قشنگ خنک بشه

حالا شربت

دو لیوان شکر و یه لیوان اب رو قاتی کن بزار رو اجاق که قشنگ شکر اب بشه،بعد زعفرون و هل و بزن توش بذار شربت یکم غلیظ شه زیاد نه ها فقط یه کم،بعد که به اندازه غلیظ شد از رو اجاق وردار یکم گلاب و ابلیمو هم بزن توش،بذار خنک بشه

خمیر که خنک شد دوتا تخم مرغ بزن توش و خوب با دست میکسش کن

حالا موادت و بریز تو قیف،حواست باشه روغن وقتی زیاد داغ نشده باید مواد و بزنی توش،قیف و فشار بده و با یه قیچی که روغنیش کردی بامیه رو ببر

همین

2706