2726
اا اينطوري نگو دختر اشتي كني باز دلت براش غش ميره حالا بيا

ببین اگر مقصر بودم میگفتم عیب نداره حقم بوده اگر مقصر بودم

ولی بی تقصیر بودم هیچی نگفتم هیچ کاری نکردم اصلا شوک شدم

فروش ماریانا جهت درمان عفونت زنان تنگی واژن و افزایش میل جنسی و روغن خراطین اصل برای حجم دهندگی عضلات صورت و بدن... 🌹🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الان روم نمیشه حرفشو بزنم. ولی سعی میکنم یه روزی معذرت خواهی کنم حتما. 

بهش تواس ام اس بگو یاتوکاغذ

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
شمام دوتا میزدی.چرا وایمیستید کتک میخورید؟؟

عنتر گوه زورش زیاده نتونستم

فروش ماریانا جهت درمان عفونت زنان تنگی واژن و افزایش میل جنسی و روغن خراطین اصل برای حجم دهندگی عضلات صورت و بدن... 🌹🌹🌹
دقیقااا...تازه دل شکستن صد برابر بدتر از سیلی زدنه!تاوان اینو چ جور میدن؟

خیلی بدتر

دل شکستن چه مرد چه زن چه پیر چه جوون چه کودک تاوانش وحشتناکه

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
وااا وظيفشه پاداش بره چي تازه اون لقمرو ميخره زنه بدبخت ميپزه ميزاره دهن بچه و شوهر اونوقت زن هيچ ...

دقیقا واسه همون عکس باید پرنده بود تا نر ثواب ببره😏 والا زن بدبخت بیشتر باید کار کنه تا به غذا تبدیل بشه

یه صلوات برای آرامش روح مادرم، مهمانم کنید❤️ 
امضات رو ویرایش کن😑

اووو حالا گیر دادن همه ب امضای من الان قهرم دو روز بعد ک آشتی میکنم😆😆😆

چی بنویسم خاک زیر پام همسرم خوبه؟ 

ما یه همسایه داشتیم طفلک روزی نبود از شوهرش کتک نخوره. همیشه زیر چشمش کبود بوو. میگفت خوردم به میز یا از روچهارپایه افتادم. هیچکس روش نمیشد بگه این همه اتفاق فقط برای تو پیش میاد

عنتر گوه زورش زیاده نتونستم

تلاش خودتونو بکنید تاحدی که زورت میرسه بزن تا یاد بگیره هر کتک زدنی کتک خوردنی داره 

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
دقیقا واسه همون عکس باید پرنده بود تا نر ثواب ببره😏 والا زن بدبخت بیشتر باید کار کنه تا به غذا تبدی ...

همونو ميگم

برنج خام ميخره بره خونه اين پاداش داره؟كي اون برنجو تبديل ب غذاي هزار رنگ ميكنه؟؟متنفرم از اين حرفا😡هه

نميگم مرد زحمت نكشيده

ولي زنم چند برار اون زحمت همون لقمرو ميكشه

تلاش خودتونو بکنید تاحدی که زورت میرسه بزن تا یاد بگیره هر کتک زدنی کتک خوردنی داره 

چنگش انداختم ولی کتک ک نمیتونم بزنم 

اووو حالا گیر دادن همه ب امضای من الان قهرم دو روز بعد ک آشتی میکنم😆😆😆 چی بنویسم خاک زیر پام همس ...

بنویس خاک تو سرم با این همسرم😩😂😂

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
2706