1472
1459
عنوان

به نظر شما عشق واقعی وجود داره؟؟

104 بازدید | 15 پست

به نظر شما عشق واقعی وجود داره؟ اگه داره به نظر شما عشق واقعی یعنی چی؟ی ویژگی بگین ازش

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1473

عشق نه.. عشق یه دوست داشتن کوتاه مدت شدیده... ولی چیزی که هست دوست داشتنه که باید با تلاش دو طرف باقی بمونه وگرنه زیر این دوست داشتن چیزی نیست جز عادت

افکار پوسیده هیچوقت خود بخود نابود نمی‌شود. چه بسیار کسانی که پایبند به هیچگونه فکر و عقیده‌ای نمی‌باشند ولی در موضوع خرافات خونسردی خود را از دست می‌دهند و این از آنجا ناشی می‌شود که عوام این افکار را به گوش بچه خوانده‌است و بعد از آنکه بزرگ می‌شود هر گونه فکر و عقیده‌ای را می‌تواند بسنجد، قبول یا رد بکند مگر خرافات را. چون از بچگی به او تلقین شده و هیچ موقع نتوانسته آن را امتحان بکند. از این جهت تأثیر خودش را همیشه نگه می‌دارد و پیوسته قوی تر می‌شود

بعله وجود داره؛هر چند کمتر شده متأسفانه 

عشق واقعی ینی اینکه یکی رو بخای فقد بخاطر خودش؛تحت هر شرایطی؛با وجود همه سختیا

چشمهایت را میبوسم....میدانم هیچ کس در هیچ لحظه ای از آفرینش؛آنچه را که من در گرگ و میش نگاه تو دیدم؛نخواهد دید.....♡S
1447
چرا عزیزم؟

چون اگه به هم برسن که دیگه عشق نیست .

من چند مورد دیدم خیلی عاشق هم بودن خانواده ها مخالف بودن ایناهمو میخواستن .پدر دختره حتی دخترشو انداخته بود بیرون میگفت برو چرا وایسادی ...

چند بار ازش خواستگاری کردن .خیلی عاشق هم بودن .

بلاخره ازدواج کردن .الانم دو ساله توی دادگاهها هستن و دارن جدا میشن .

همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگذارم .
چون اگه به هم برسن که دیگه عشق نیست . من چند مورد دیدم خیلی عاشق هم بودن خانواده ها مخالف بودن اینا ...

پس عاشق نبودن که دارن جدا میشن

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1476
پس عاشق نبودن که دارن جدا میشن

به گفته خودشون که عاشق بودن .اگه عاشق نبودن که اونهمه برای رسیدن به هم تلاش نمیکردن .

میدونی یه نفر هم ازم پرسید که من عاشق دوس پسرم بودم و میخواستمش و براش می مردم الان ازدواج کردم 

اما روزی نیست دعوا نکنیم روزی نیست به طلاق فکر نکنم .

همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگذارم .