2737
2734

امروز از صب بچه همش سفت میشه شل میشه البته بدون‌درد

همش احساس دفع دارم 

نمیدونم چیکار کنم برم دکتر یا نه؟

۳۷ هفته رو تموم کردم

من درد طبیعی نکشیدم  ولی برو دکتر چون هفته های اخری 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

فکر کنم انقباضه حتما به دکترت زنگ بزن بگد

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینا انقباضات هست که طبیعیه

اگه دیدی فاصله ش داره کم میشه برو

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
2738

یکم صبر کن ببین چجوریه

ببین گلم اگه درد نداری وقت زایمانت نیست.اما وقتی درد داشتی وقتی که هنوز دردات کم هستن نرو بیمارستان.بزار دردات زیاد بشن بعد برو.الان هم یه شال ببند دور شکمت یه وقت سردشه

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
دقیقا

خب عزیزم انقباض زایمان همینه حتما یه معاینه برو احتمال داره کم کم دهانه رحمت باز بشه.و اصلا هم نگران نباش.فقط دکتر برو

از ستم کردن برکسی که جز خدا کسی را ندارد بر حذر باش.امام حسین(ع)
میگم نکنه یهو کیسه آب بترکه و بچه بیاد خیلی میترسم

نه عزیزم اینجوری هم نیست

چون هفته های آخری اینجوری پیش میاد

ولی اگه نگرانی برو دکتر

تکونای بچه چجوریه؟

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
خب عزیزم انقباض زایمان همینه حتما یه معاینه برو احتمال داره کم کم دهانه رحمت باز بشه.و اصلا هم نگران ...

البته واسه من اینطور بود وقت زایمانم دائم خودشو فشار میداد به پایین شکمم.ولی دردم داشتما.شما هم به دکار بگو که استرست کم بشه

از ستم کردن برکسی که جز خدا کسی را ندارد بر حذر باش.امام حسین(ع)
2706