2737
2734
عنوان

چقدر دیشب ستایش چرند بود

171 بازدید | 12 پست

مخصوصا اون قسمت حرف های خانم بزرگ در مورد زن دادن دامادش .همین کم مونده برای مردها  زن مجدد گرفتن به خاطر بچه دارنشدن زنشون عادی بشه . یعنی فیلم های ایرانی سرچرت و پرت بودن با هم کورس گذاشتن . 

سال نوتون مبارک ،سالی پر از خوشی و شادی ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا نگفت اگه مرده بچه دار نشد زنه باید چکار کنه

آشغالا

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2731

فکر کن چقققدر خانومایی که باردار نمیشن دیشب با دیدن این سریال همراه خانواده عذاب کشیدن و داغون شدن😔😔

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

یعنی دیگه میخواستم خفش کنم زنیکرو غلط کرده اونوقت شوهرم نتونه باید زن بره یه شوهر دیگه کنه دل مرد مهمه دل مرد ن اصلانم درست نیس این فرضیه این همه یتیم داریم خب یکیشو ب فرزند خوندگی بگیرن تازه اون دنیاشونم بهشت میشه 

در دنیایی که روزی                                                                                          روحم جسم خودم را ترک خواهد کرد از دیگران چه انتظار 

نشده بیام تو نی نی سایت از ستایش نگین خب اگه چرتیه نگاه نکنید من که فقط اینجا اسمشو میشنوم حاضر نیستم یک دقیقه هم نگاش کنم

هیچوقت کسی را قضاوت نکنید،سرنوشت اونقدر دنبالتون میکنه،تا تو یه کوچه بن بست شمارو توی همون شرایط قرار بده
فکر کن چقققدر خانومایی که باردار نمیشن دیشب با دیدن این سریال همراه خانواده عذاب کشیدن و داغون شدن😔 ...

والا

در دنیایی که روزی                                                                                          روحم جسم خودم را ترک خواهد کرد از دیگران چه انتظار 
2738

به زودی شاهد جا انداختن اقایر مطفری واسه خانمش ستایش که حامله شده میشیم😆😂😂🙈🙈

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
این دیگه خیلی بد بود آخه چه عجله ای بود اصلا چی بگم آخه

مثلا مادر پسره نمیزاره خونش ستایش میاره

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه