2733
2739
عنوان

مادری خسته ام بشددددت

| مشاهده متن کامل بحث + 1147 بازدید | 101 پست
سخت ترین کار دنیا بچه داری هست  از بس اذیت کرده یکی محکم زدم تو باسنش خوابید😔

😔😔من خودمو خیلی کنترل میکنم ک کتک نزنم و تا حالا هم نزدمش.آخه کوچولوئه و فعلن متوجه نمیشه گناه داره و کلن هم با زدن مخالفم

ولی خب داد زدم😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

[QUOTE=109305925]از بس بی حوصلم همش دوس دارم بخابه اونم پسر ۵ ساله که پر از انرژیه😔مثل خودم افسردش کردم[/QUOTEال

الهی بگردم.گناه داره.طفلی بچه.

یکم رو خودت کار کن.براش وقت بزار.حتمن میتونی.ماماما همه کار میتونن بکنن😍💪

برامنم شدن دوتا،به جای اینکه زرنگ ترشم خسته ترشدم وخواب آلوتر😩😩😩

نوزادانرژی آدمومیگیره

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
2738
به جفت دوقلوی دختر و پسر ۶ساله و یه دختر ۳ساله

اینا ک شدن چهار تا

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2706