2733
2734
عنوان

مادری خسته ام بشددددت

| مشاهده متن کامل بحث + 1147 بازدید | 101 پست
بخند عزیزم فعلن روزهای خوشته بزار بزرگتر شه ب امید خدا بعد میفهمی این کاراش برات شوخی بوده.حالا ...

😂😂

برام دعا کنید نی نیم ب سلامتی بیاد بغلم ان شاالله

الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
آخ منم خسته ام.پسرم انفولانزا گرفته از همکلاسیهاش.یه دختر سه ماهه هم دارم.کلا تو خونه ماسک میزنم و ه ...

خدایی خیلی سخته 2 تا بچه داشتن.اونم یکی مدرسه ای و اون یکی نوزاد

خدا خودش کمکتون کنه

بخند عزیزم فعلن روزهای خوشته بزار بزرگتر شه ب امید خدا بعد میفهمی این کاراش برات شوخی بوده.حالا ...

😁😁اخیییی

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
اره دقيقا گاهي فقط يك ساعت مرخصي ميخايم ك خودمون باشيم براخودمون ولي نميشه

ن بابا اصلن نمیشه.در صورت نبودشونم فکرمون پیششونه و انگار همش نگرانشونیم

بخدا ما مامانا خود درگیری داریم😁😁

الهی چ سخت..خسته نباشی

مرسی لطف داری ...این تازه یه نمونه کوچیکه...پسرم بیچاره مظلومه ولی دخترم وااای مادرفولادزره...خیلی اذیت میکنه میگه اصلا داداش نیاد کنارت اصلا حرف نزنه باهات...پسرم حرف میزنه جیییغ میکشه صورتمو با دستش میده طرف خودش...ولی شوهرم که میاد کلا میره طرف اون یکم نازه پسرمو میکشم خیلی گناه داره

بی اصل ونسب اگر به جایی برسد! کی آب خنک به بینوایی برسد؟از باغ خودش کسب نچیند ثمری👌 بی‌مایه اگر به کدخدایی برسد
2706