2410
2553
عنوان

مادری خسته ام بشددددت

| مشاهده متن کامل بحث + 1147 بازدید | 101 پست

آخ منم خسته ام.پسرم انفولانزا گرفته از همکلاسیهاش.یه دختر سه ماهه هم دارم.کلا تو خونه ماسک میزنم و همه اش استرس کوچیکه رو دارم.از پاییز و زمستان متنفرم به خدا.از اول پاییز همه اش سرماخورده.مردم از استرس به خدا.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

منم همین خیلیی شبا بد میخابه خیلیی الانم ک داره دنذون در میاره بکل بیچارم کردههه البته ۹ماهشه از همون نوزادی خیلی بد قلق بد خاب بود ینییی چیا بگم اما نمک زندگی و مخصوصا خامه کلاتی زندگیمه .....از صبح بلند میشم تا ۱شب این بخابه یسره مار دارم الان چهار دست پا نیره همه چیو.میگیره وایمیسته ....پشتم راه میوفته ک بهیچ کارت نرس بیا بغلم کن گاهی اوقا ت از گریه هاش ب جنون میرسم .

خدا برات حفظش كنه عزيزم اگر مادر ياكسي نزديكت هستن يك روز درميون٢ساعت بزارپيششون برو ورزش يايوگا ياپ ...

مرسی عزیزم

متاسفانه از خانوادم دورم😔دست تنهام و بعضی روزها ب شدت خسته میشم و کمک دوست دارم

2714
واااقعا چجوریه خوبه؟چندتا دختر چندتا پسر؟

به جفت دوقلوی دختر و پسر ۶ساله و یه دختر ۳ساله

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
پسر من ۵ ماهشه از الان میخواد چهار دست و پا بره  خودشو میکشونه سمت سبد اسباب بازی هاش میریزه زم ...

بخند عزیزم فعلن روزهای خوشته

بزار بزرگتر شه ب امید خدا بعد میفهمی این کاراش برات شوخی بوده.حالا شیطنتاش و کاراش تو راهههههه

2706