1464
1411
عنوان

مادری خسته ام بشددددت

| مشاهده متن کامل بحث + 1046 بازدید | 101 پست
منم همین خیلیی شبا بد میخابه خیلیی الانم ک داره دنذون در میاره بکل بیچارم کردههه البته ۹ماهشه از همو ...

کاملن میفهمم چی میگی.چون خودم پشت سر گذاشتم اون دوران رو.سخته حق داری.خدا قووووت حسااااابی

وااای اسم دندون میاد ک تن و بدن من میلرزه.یعنی سخت دندون تر از بچه ی من بعید میدونم بچه ای بوده.برای هر دندونش 1 ماه اذیت شد تا بزنه بیرون.اذیت ک میگم اذیتااااااا

Positive Energy  

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1475

درکت میکنم من ک کلا بدنم درد میکنه بچه م از بس بغلیه تازه داره راه رفتن یاد میگیره شونه ها و کردنم درد میکنن انگار ده سال پیر شدم

ای ک تو یار هر روز منی دوست دارمت همیشه👨‍👩‍👦
سعی میکنم سخت نگیرم و لذت ببرم ولی خب در کل روزهای سخت هم داریم با این فسقلی ها

میدونم منم یکی دونه شیطونش دارم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
1334

بله دقیقا منم خیلی خسته ام.کعر در منزل هم گرفتم

دخترم هم سرما خورده الان خوابید برم شام بزارم بعد کار

شروع رژیم»»»اول مرداد.                                         وزن اولیه»»صد😟                                                  هدف اول»»۹۵🏃.....هدف دوم»»۹۰🏃.....هدف سوم»»۸۵🏃.....هدف چهارم»»۸۰🏃.....هدف پنجم»»۷۵🏃.....هدف ششم»»۷۰🏃.....هدف نهایی»»۶۵.🙆     وزن فعلی»»»»»۹۷🙎

خدا بهت قوت بده ایشالله  مامان گل  ...هر وقت خسته شدی کلافه شدی   از وضعت. مامانای منتطر و یاد بیار  🥺🥺...اونوقت  قدر شیطنتاشم  میفهمی 🥰

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجانم  ۷ ساله  منتظرم  ،ای کاش میدونستم  کی تموم میشه  این انتظار   😥😥منی که  حتی یه  مسکن نمیخوردم موقع سردرد  کلی تو این  سالها  امپول  و دارو  مصرف کردم  ولی هیچی به هیچی 😭😭 عزیز دل مادر   برای داشتنت  دلی را به دریا  زدم کسی که از اب هم واهمه داشت  .خدایا  من هنوزم امیدوارم  .
ان شاءالله نی نی جونت ک اومد توام طعم این شیرینی هارو میچشی😊

انشاالله

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خـــــــــدا عاشقتم                                                       قربون مهربونی و بزرگیت بشم                                 تیکر اقدامم هست به یاری خدا ❤️🙋🏻‍♀️                           
1474
سخت ترین کار دنیا بچه داری هست  از بس اذیت کرده یکی محکم زدم تو باسنش خوابید😔

😔😔من خودمو خیلی کنترل میکنم ک کتک نزنم و تا حالا هم نزدمش.آخه کوچولوئه و فعلن متوجه نمیشه گناه داره و کلن هم با زدن مخالفم

ولی خب داد زدم😔😔😔😔

Positive Energy  
1450