1464
1411
عنوان

مادری خسته ام بشددددت

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 101 پست
پسر من ۵ ماهشه از الان میخواد چهار دست و پا بره  خودشو میکشونه سمت سبد اسباب بازی هاش میریزه زم ...

ای جان عزیزم 😊😊😊

گـاهـی هیــچکس را نداشتـه باشـی بهتــر است... بــاور کن بعضیـها تنهــا ترت میکننـد... 

پسر منم ۵ سالشه همش تو خونه ایم همشم حرف میزنه میخاد باهاش بازی کنم حوصله ندارم اصلا چقد مادر بودن سخته چقد گوشی و تی وی 

سخته اونم واسه منی که بی حوصلم 

لطفا واسه روح مادر مهربونم صلوات بفرستین و دعا کنید خونه دار شم🌹

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

فقط داريم ميدويم برا بچه بازم خداروشكر  سالميم و خدمت ميكنيم

بله خدارو ک هزار مرتبه شکر

ولی خب آدم بعضی روزها واقعن کم میاره و خسته میشه

خدا جون خودش کمکمون کنه و بهمون صبر و توان بده

Positive Energy  

بخدا منم دوتا دارم  پدرم دراومده....پسرم مدرسه میره یعنی تا املا میگم به این بدبخت جنگه جنگ....دخترم یکسال ونیمه اذیت میکنه نمیذاره به درساش برسم وکمک کنم بخدا‌پسرم روی اوپن اشپزخونه میشینه املا مینویسه

کاش می فهمیدم چیست...آنکه از چشم من تا عمق وجودت جاریست
1436

اتفاقا منم کلافه شدم ب همسرم میگم پاشو حواست بهش باشه من دیشب نخابیدم میگ  بهشت زیر پای مادران است میخای بری بهشت الان خستگیشو بکش😂😂😂دهنشو اسفالت کردم بعدش😐

بچه های منم بعد سرحرف میشه شوهرم میگه بچه داری که کار نداره😠

اخه خودش چند شکم زاییده وبزرگ کرده وبیشتر میدونه والا

چقدر واست رویا بافتم ،واست اسم انتخاب کردم ،کلاه بافتم ولی رفتی و منو گذاشتی با کلی عذاب وجدان
من سه تا دارم چی بگم پس😂😂😂 بچه داری همینه دیگه...خدا قوت

واااقعا چجوریه خوبه؟چندتا دختر چندتا پسر؟

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خـــــــــدا عاشقتم                                                       قربون مهربونی و بزرگیت بشم                                 تیکر اقدامم هست به یاری خدا ❤️🙋🏻‍♀️                           
1432

آخ منم خسته ام.پسرم انفولانزا گرفته از همکلاسیهاش.یه دختر سه ماهه هم دارم.کلا تو خونه ماسک میزنم و همه اش استرس کوچیکه رو دارم.از پاییز و زمستان متنفرم به خدا.از اول پاییز همه اش سرماخورده.مردم از استرس به خدا.

منم همین خیلیی شبا بد میخابه خیلیی الانم ک داره دنذون در میاره بکل بیچارم کردههه البته ۹ماهشه از همون نوزادی خیلی بد قلق بد خاب بود ینییی چیا بگم اما نمک زندگی و مخصوصا خامه کلاتی زندگیمه .....از صبح بلند میشم تا ۱شب این بخابه یسره مار دارم الان چهار دست پا نیره همه چیو.میگیره وایمیسته ....پشتم راه میوفته ک بهیچ کارت نرس بیا بغلم کن گاهی اوقا ت از گریه هاش ب جنون میرسم .

1474
خدا برات حفظش كنه عزيزم اگر مادر ياكسي نزديكت هستن يك روز درميون٢ساعت بزارپيششون برو ورزش يايوگا ياپ ...

مرسی عزیزم

متاسفانه از خانوادم دورم😔دست تنهام و بعضی روزها ب شدت خسته میشم و کمک دوست دارم

Positive Energy  
1508