1472
1411
عنوان

مادری خسته ام بشددددت

1046 بازدید | 101 پست

چقد بچه کار داره،از صبح ک بیدار میشیم در خدمتشم تا شب😩.

الان 2 روزم هست سرما خورده بهانه گیریش بیشتر شده و بی میل هم شده دیگه واویلا😥.

هر چی بزرگتر هم میشن پرانرژی تر میشن برای شیطنت😣.

Positive Energy  

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

چن وقتشه؟؟

گــــــرگ باش!                                             هیچی دیگ همین😐                                    منم ی جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی، ب من چ اصن مرغ باش...تخم بزار والا😐😂
1436
1444

پسر من ۵ ماهشه از الان میخواد چهار دست و پا بره  خودشو میکشونه سمت سبد اسباب بازی هاش میریزه زمین  لباساشو میخوره 😁😁😁😁😁

زندگی زیباست...  ولی از دور         دووووووووور...    خیلیییییی دووووووور.....      مثلن از بیرون مرز ایران  
1418

بچه اس دیگه 😊 سخت نگیر. لذت ببر

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
1331