2726
عنوان

هرکی دعایی بلده بیادفووری به راهنمایی نیازدارم

| مشاهده متن کامل بحث + 160 بازدید | 18 پست
اره اگه حلال زاده بود انقدر بهم بدی نمیکرد خیانت نمیکرد انقدر به دسیسه ننه و خ اهر هرزش عذابم نمیداد ...

اگه تو خوب باشی شوهرتم خوبه.من اوایل ازدواجمون خیلی بد قلکی میکردم اونم بدتر میکرد اما از وقتی رفتم مشاوره و خودمو خوب کردم و رو خودم کار کردم شوهرمم باهام عالی شده همه کاری برام میکنه حتی به خاطر من دیگ با دوساشم نمیره و بیاد میگه هرچه بیشتر پیشت باشم کمه اونا برام کاری نمیکنن و هیفه زمانمه که بخوام با کس دیگه باشم خودت خوب باش تا خوب باشه باهات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه تو خوب باشی شوهرتم خوبه.من اوایل ازدواجمون خیلی بد قلکی میکردم اونم بدتر میکرد اما از وقتی رفتم ...

شوهرتو شعور داره اما مال من نه همه کار واسش کردم جز ادب و احترام نسبت به خودش و خانوادش کاری نکردم اما جزخیانت و پستی ازشون ندیدم 

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
ممنونم عزیزم خداخیرت بده خیلی احتیاج دارم خیییلی یعنی میشه حرفام گوش بده

اره عزیزم اونم بنده خداست که تو با دعا از صاحب وافریده اون یعنی خدا که قدرتش بیشتره میخوای ایشالله که مشکلت حل شد بیا وخبر بده عزیزم 

خدایا همونطور که یهویی همه چیز خراب شد یهویی همه چیز درست شه خدایا کمکم کن هر کی خوند برام یه صلوات بفرسته با یه امین
2728