2726

میدونم بیمارستانای دولتی زیر ۳۵ سال و کمتر از ۳تا بچه عمل نمیکنن بنظرتون دکترهایی ک تو خصوصی عمل میکنن میتونن بدون در نظر گرفتن شرایط عمل کنن؟من ۲تا بچه دارمو ۳۰ سالمه

آدمک آخر دنیاست بخند.. آدمک مرگ همین جاست بخند.. دستخطی که تو را عاشق کرد  شوخی کاغذی ماست بخند.. آدمک خر نشوی گریه کنی،، کل دنیا سراب است، بخند..

من برا سزارین از دکترم پرسیدم گفت فقط۲۰۰ اضافه تر از هزینه سزارین میگیرم

من ۳۰سالمه گفت مشکلی نیس

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من برا سزارین از دکترم پرسیدم گفت فقط۲۰۰ اضافه تر از هزینه سزارین میگیرم من ۳۰سالمه گفت مشکلی نیس

مال کدوم شهرین؟اسم دکتر هم بگین

آدمک آخر دنیاست بخند.. آدمک مرگ همین جاست بخند.. دستخطی که تو را عاشق کرد  شوخی کاغذی ماست بخند.. آدمک خر نشوی گریه کنی،، کل دنیا سراب است، بخند..
خب شاید بعدا دلت بچه بخواد عزیزم‌از راه های دیگه جلوگیری کن

نه نه اصلااا من غلط بکنم تازه شوهرم خودش مایله عمل کنم

عمه من سه تا بچه داره چند ماه پیش که بچه ی سومشو سز کردن یک و نیم پول داد لوله هاشم بستن بچه ی اولش طبیعی بود دو تا بچه هاش سز بودن ۲۸ سالشه عمه ام منم الان ۲۶ سالمه ایندفعه میخوام لوله هامم ببندن من شنیدم اونهایی رو که سه بار سزارین بشن رو میبندن

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍
تهران دستجردی

اونجا برا من خیلی دوره من ایلامم اگه شهر نزدیکی بود میرفتم

عمه من سه تا بچه داره چند ماه پیش که بچه ی سومشو سز کردن یک و نیم پول داد لوله هاشم بستن بچه ی اولش ...

من گ دوتاشو طبیعی اوردم میخام اگه بود پول بدم ب دکتر خصوصی

اونجا برا من خیلی دوره من ایلامم اگه شهر نزدیکی بود میرفتم

ببین واسه این کار عجله نکن

منم اول میخواستم ببندم

اما زمان معلوم نیس چی پیش بیاره

خودتو ناقص نکن

در نهایت شوهرتو بفرست ک لوله هاشو ببنده

بعدم تو بیمارستان خصوصی هر دکتری انجام میده

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
ببین واسه این کار عجله نکن منم اول میخواستم ببندم اما زمان معلوم نیس چی پیش بیاره خودتو ناقص نکن ...

اخه خیلی از دکترا گیر میدن نه من دیگه اصلاااا بفکر بچه اوردن نیستم اعصابم نمیکشه واقعا

اخه خیلی از دکترا گیر میدن نه من دیگه اصلاااا بفکر بچه اوردن نیستم اعصابم نمیکشه واقعا

عزیزم یه دکتری بود خانم دکتر آذری شماره نظامش  ۱۶ بود نمیدونم زندن یا نه ولی خدا ازش راضی باشه خواهرم خواست برنده گفت نکن بعد بستن هزار جور درد و مرض نیاد توجونت اون نبست اما خواهر شوهرش بست بعد اون همش دکتر پارسال هم پیوند کبد شد اصلا کل بدنش ریخت بهم بنده خدا

من چند وقت پیش پرسیدم گفتن افرادی سه بچه به بالا دارن وچهل سال داشته باشنو میبندن من سی سالمه و دوتا پسر دارم که ناخواسته باز باردارم اما میخوام ببندم اگ بشه عموم جراحه میگه زن لولهاشو نبنده بهتره مردارو راصی کنید ببندن هر زمان هم بخوان میتونن باز کنن ولی زنها نه وامکان بیماری زیاده برا زنها عوارض داره 

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...
2706