2410
2553
عنوان

دخالت های خانواده ی شوهرم😐

309 بازدید | 18 پست

سلام یک سال و نیمه که عروسی کردیم و طبقه ی پایین خونه ی مادرشوهرم زندگی میکنیم ن میتونم تنهایی جایی برم ن دوستام حق دارن بیان خونم حتی خونه ی مامانمم تنهایی حق رفتن ندارم بدتراز همه اینه ک تا یکمی بحثمون میشه همشون میریزن پایین و هرکی یه چیزی میگه و دعوای ما بیشتر میشه دخالت های خانواده گاهی زندگیو بدتر میکنه واقعا خسته شدم از این وضعیت شوهرم سرباز و فعلا نمیتونیم جای دیگه بریم برای زندگی خواستم درد ودل کنم

محبوب همه باش معشوق یکی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

چه بددرکت میکنم تاجایی که میتونی نزار حرفتون بشه بین تووهمسرت

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

اصلاااا اجازه ی دخالت نده ب خانواده ها حتی خانواده ی خودت اومدن پایین بیرونشون کن 

و اینکه میگی تنهایی حق رفتن ب خونه ی مامانتو نداری دلم سوخت 😔منم از خانواده م دورم و کم میبینمشون ولی اینکه تو کنارشونی و نمیتونی تنها بری  اونطورکه دلت میخواد خیلی حرص دراره 

میشه نگید شوشو؟؟ نه واقعا میشه؟؟؟ 😒😒😒
2714

تحمل کن سربازیش تموم شه.

دوست خوب بالاخره خودت قبول کردی با کسی که خدمت نرفته و خونه مادرش زندگی کنی باید تحمل کنی.اوناهم بالاخره خونه رایگان دراختیار شما گذاشتن خوبیاشونم ببین

الان دیگه میخام دعوا کنم وقتی بیرون از خونه ایم با شوهرم بحث میکنم  تو ماشین  میام خونه هم اگه دعوا کنم صدامو مجبورم بالا نبرم که بریزن سرم به شوهرمم گفتم یکبار دیگه خونوادت دخالت کنن طلاق میگیرم  آخرین بارم که دخالت کرده بودن جوابشونو دادم گفتم چرا دخالت میکنین از اون روز یک سال گذشته با برادر شوهرم که هم سنیم قهرم راحت شدم اون دیگه نمیتونه دخالت کنه 

عزیزم همش بستگی به رفتار همسرت داره شوهرت اگه اجازه دخالت نده هیچکس نمیتونه حرفی بزنه خانواده شوهر من اگه راه براشون باز باشه تو همه چی دخالت میکنن ولی شوهرم از اول جلوشونو گرفته هیچ کاری نمیتونن بکنن

2706