2737
2734
عنوان

بارداري بعد از سقط

110 بازدید | 9 پست

سلام من با اقدام اول بارداررشدم و ١٣هفته به علت تصادف از بين رفت و سقط شد و كورتاژ شدم 

الان ماه چهارم تموم شد بعد اززسقط و بعد از سه ماه اقدام كردم اين ماه نشد😔😔خيلي نگرانم ميترسم كسي بوده بعد از سقط باردار نشه؟؟؟يا اگه شديد چند وقت بعد باردار شدين؟؟؟؟؟توروخدا جواب بديد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تقریبا 6 هفته بودم خود به خود سقط شد ولی فعالیت هم زیاد داشتم شایدم به خاطر اون بود یک ماه جلوگیری کردم  فقط ولی نمیشدم خیلی ناراحت بودم دو روزه فهمیدم خدا رو شکر باردارم انشاالله به زودی برای شما

خدایا مواظب 
2728

بار اول ماه اول اقدام باردار شدم

ببین عزیزم سقط مثل یه زایمان می مونه دیدی هر خانمی یه جوره که نثلا بعد زایمان تا یه مدت باردار نمیشه بدنش اونجوریه یکی فوری میشه یکی 6 ماه یکی 9 ماه  من تا یک ماه پیش خونریزی هام شدید بود بونم نثل قبل نبود نگران نباش 

خدایا مواظب 
بار اول ماه اول اقدام باردار شدم ببین عزیزم سقط مثل یه زایمان می مونه دیدی هر خانمی یه جوره که نثلا ...

آخ دقيييقا منم همينطورم خونريزي هام مثله قبل نيست شديد هست و تا روز هفت هم هست قبلا ٤يا پنج پاك بودم آره درسته واقعا تا بدن دوباره آماده بارداري بشه طول ميكشه

خداروشكر منم دعا كن پس شمام ناراحت بوديدو فكر و خيال ميكردي 

منم همينطورم تا ديدم اين ماه نشد فكر و خيال و اضطراب اومد سراغم خدا كنه بتونم غلبه كنم و فكر و خيال نكنم 😔🙏🏻

الان هنوز سونو هم نرفتي پس براي سن بارداري؟

آخ دقيييقا منم همينطورم خونريزي هام مثله قبل نيست شديد هست و تا روز هفت هم هست قبلا ٤يا پنج پاك بودم ...

منم پریوویم 5 روز بود بعد اون شده بود 8 روز هر ماه کلی اعصاب خوردی داشتم پریود میشدم چند روز قبلش لکه بینی داشتم بعدش لکه بینی داشتم رفتم سونو اصلا تخمک نداشتم که با خودم گفتم دیگه من بچه دار نمیشم برم تخمک اهدایی بگیرم یه بنده خدایی بهم گفت طبیعیه سقط کردی یکی بونش یه جوریه سریع بعدش حامله میشه یکی بدنش چند ماه طول میکشه آماده بشه  اصلا نگران نباش به امید خدا به وقتش خدا بچه سالم  بهت بده  

خدایا مواظب 
2738
منم پریوویم 5 روز بود بعد اون شده بود 8 روز هر ماه کلی اعصاب خوردی داشتم پریود میشدم چند روز قبلش لک ...

واااي دقيقا هم پريودام شكل اين كه شما بودي شده 

هم اينكه دقيقا منم تخمك نداشتم سونو خلاصه خداروشكر باهات حرف زدم هم مشكل بوديم و خوشحالم باردار شدي پس ان شالله منم ميشم به لطف خدا

و اينكه واقعا درسته بدن بايد آماده بشه