2726
خخخخخخخخ این ستایش شانس نداره میگم شوهرش نمیره صلوات تو هم اون لباس قرمزی که پارسال تو عقد دختر خال ...

نمیمیره بابا.....حاجی هست نمیشه قرمز پوشید.....!!!!

ببینم یه کیس پیدا میکنم تا حاجی عقد میکنه منم عقد کنمممم

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیمیره بابا.....حاجی هست نمیشه قرمز پوشید.....!!!! ببینم یه کیس پیدا میکنم تا حاجی عقد میکنه منم ع ...

ای بابا .پس اون لباس سورمه ایتو بپوش واسه مراسم شام پسر دایی چهارمت پوشیده بودی 😂😂😂😂😂

پسرستایش مجرده اگه همونو برات جور کنم ؟؟!😂

نمیبینم راستش 

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2728
ای بابا .پس اون لباس سورمه ایتو بپوش واسه مراسم شام پسر دایی چهارمت پوشیده بودی 😂😂😂😂😂 پسرستایش ...

نمیشه پدرشوهرشو جور کنی😕

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
خوبه والا هیچکسیم نمیبینه ولی ریز ب ریزشو میدونین😂😂😂😂

جوکش تو گروه بوده

فوروارد کردم

یه دور هم تو همین نی نی سایت بزنین کلیات سریال دست تون میاد

به هر حال هدف تاپیک خنده بود

خداروشکر شما خندیدین هر چند به من

اگه مردی بیا ایران ،زن باش