2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
😷😷 دیگه گند هرچیو درمیارین

من اصلا این سریال رو نمی بینم

توی یک سال هم کلا دو تا پست گذاشتم

گند چی؟؟؟؟

این فک کنم یه شوخیه برا خنده

شما خندتون نگرفت دلیل نمیشه روی بقیه بالا بیاری

اگه مردی بیا ایران ،زن باش
2714

چی بپوشیم😩😩😩😩😩

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
چی بپوشیم😩😩😩😩😩

خخخخخخخخ این ستایش شانس نداره میگم شوهرش نمیره صلوات

تو هم اون لباس قرمزی که پارسال تو عقد دختر خاله سومیت پوشیدی رو بپوش بهت میاد موهاتمم شینیون مدب باز بزاری خوبه 😂😂😂😂😎

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 

حارا چی برم کنم

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2706