1472
1459

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1473
😷😷 دیگه گند هرچیو درمیارین

من اصلا این سریال رو نمی بینم

توی یک سال هم کلا دو تا پست گذاشتم

گند چی؟؟؟؟

این فک کنم یه شوخیه برا خنده

شما خندتون نگرفت دلیل نمیشه روی بقیه بالا بیاری

اگه مردی بیا ایران ،زن باش
1447
چی بپوشیم😩😩😩😩😩

خخخخخخخخ این ستایش شانس نداره میگم شوهرش نمیره صلوات

تو هم اون لباس قرمزی که پارسال تو عقد دختر خاله سومیت پوشیدی رو بپوش بهت میاد موهاتمم شینیون مدب باز بزاری خوبه 😂😂😂😂😎

.

حارا چی برم کنم

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
من اصلا این سریال رو نمی بینم توی یک سال هم کلا دو تا پست گذاشتم گند چی؟؟؟؟ این فک کنم یه ش ...

خوبه والا هیچکسیم نمیبینه ولی ریز ب ریزشو میدونین😂😂😂😂

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خـــدایا ممــــنونتیم بابت هدیه قشـــنگت،،منتـــظرتیم فنـــدقی😍😍
1474
خخخخخخخخ این ستایش شانس نداره میگم شوهرش نمیره صلوات تو هم اون لباس قرمزی که پارسال تو عقد دختر خال ...

نمیمیره بابا.....حاجی هست نمیشه قرمز پوشید.....!!!!

ببینم یه کیس پیدا میکنم تا حاجی عقد میکنه منم عقد کنمممم

دخترونه مرد باش یا میبری یا میبازن بهت!

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
نمیمیره بابا.....حاجی هست نمیشه قرمز پوشید.....!!!! ببینم یه کیس پیدا میکنم تا حاجی عقد میکنه منم ع ...

ای بابا .پس اون لباس سورمه ایتو بپوش واسه مراسم شام پسر دایی چهارمت پوشیده بودی 😂😂😂😂😂

پسرستایش مجرده اگه همونو برات جور کنم ؟؟!😂

نمیبینم راستش 

.

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
1457