2737
2734
وا مگه 10 تومن بی بی منه تباه 40 تومن یه بار پول دادم منفی هم بود 

آره ۱۰ تومنه 

تازه ارزونترشم هست ولی این ۱۰ ۱۱ تومنیا معتبره 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی دونه ۱۰ تومن وای من نمی دونستم شوهرم خریده

همونه فک کردی دونه ای دوتومنه،اون بنده خدام حرفی نزده 😂😂😂😂😂رز لاوینه چیه اون ۱۱ ۱۲ تومنه دونه ای 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
وا مگه 10 تومن بی بی منه تباه 40 تومن یه بار پول دادم منفی هم بود 

من خریدم ۳تومن😳کجا خریدین ؟

🎀تیکر تولد قلب من،پسر گلم بردیا🎀                                   خدایا خونواده کوچیکمون رو در پناه خودت حفظ کن❤🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷
2728
شرمنده تم که میگم  ولی فکر نکنم مثبت باشه عزیزم   ده روز قطعا باید جواب خیلی پررنگ ب ...

تور خدا برام دعا کن منفی باشه به خدا دوتا بچه دارم دیوونم کردن الان دارم گریه می کنم راضیم بمیرم ولی حامله نباشم

بی بی چک  دونه ۳ هزار تومنه. دو تومنیش هم هست

شما کجا زندگی میکنین؟؟؟

نواری که مزخرفترین نوعه داروخونه گفت ۴ تومن.

2738

عزیز برو ازمایش بده 

مشکوکه 

یه بارمثبت شده 

بقیه هاله داشته 

یه سریشم منفی 

یعنی مشکوکه دیگه

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
تور خدا برام دعا کن منفی باشه به خدا دوتا بچه دارم دیوونم کردن الان دارم گریه می کنم راضیم بمیرم ولی ...

عزیزم نگران نباش حامله نیستی خیالت راحت برو به زعفران دم کن  با دارچین با نبات داع بشین بخور بعدشم زرشک بخور تا شب پریودی

وقتی ده روز  منفی بوده دیگه مثبت نمیشه

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن
2706