2726

؟؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
که چی بشه با اعتراض مگه چیزی عوض میشه اونا ساختن پولشم گرفتن کلی مردم دنبالش میکنن از جمله خودم با ...

چرا عزیزم نمیشه؟مگه اون کارشناس یزدی رو یادت نیس که می گف پای شوهرتونو ماساژ بدین تو گل و اب و اینا که یهوووو همه اعتراض کردن بعد کارشناس اون شبکه عذر خواهی کرد دیگم اون خانوم یزدی رو نیورد

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
چرا عزیزم نمیشه؟مگه اون کارشناس یزدی رو یادت نیس که می گف پای شوهرتونو ماساژ بدین تو گل و اب و اینا ...

یعنی میگی با اعتراض فیلم پخش نمیشه

پس ماهایی که دنبال میکنیم چی باید بخاطر شما قید سریال رو بزنیم

هر اتفاقی اونجا می افته میگیم فیلمه 

یعنی میگی با اعتراض فیلم پخش نمیشه پس ماهایی که دنبال میکنیم چی باید بخاطر شما قید سریال رو بزنیم ...

من نمیگم پخش میشه یا نمیشه.میگم بی تفاوت رد نشیم از کنار همه چیز .وقتی داره چیزی که خلاف عرفه رو رواج میده خواسته یا ناخواسته ،اعتراض حق مردمه حتی رسیدگی هم نشه دیگه برای فیلم های بعد حواسشون جمع میشه.کسی با کل سریال مشکل نداره باقسمت هایی اش اکثرا مشکل دارن

چیش خلاف عرفه

رواج همسر دوم .اینکه اگه زنی دور از جون نازا و مریضه شوهرش می تونه بره ...

رواج همسر دوم .اینکه اگه زنی دور از جون نازا و مریضه شوهرش می تونه بره ...

محمد رضا شریفی اکثرا تو فیلمایی که بازی کرده دو زنه ست چرا اون بد نیستو حتی

قانون خودش گفته زن پنج سال بچه نیاره مرد حق داره زن بگیره اینو همه مردا میدونن

انقدرم ارزش زنا پایین نیارین که چون بچه داره سنش بالاست حق نداره به مرد جوون بره

محمد رضا شریفی اکثرا تو فیلمایی که بازی کرده دو زنه ست چرا اون بد نیستو حتی قانون خودش گفته زن پنج ...

قانون فقط برای مردا نگفته .این برای دو طرف هست که اگه تا ۵ سال چه زوج و چه زوجه باردار نشدن،میتونن جدا شن .حتی زن بدون حق طلاق.

اینکه مردی تو فیلمی دو زن داشته باشته با اینکه فیلم این کار رو درست بدونه خ فرق داره .

من ارزش زن رو پایین نیوردم که چون سن اش بالاس نباید با مرد جوون ازدواج کنه من خودمم با اخرین جمله ی شما موافقم

قانون فقط برای مردا نگفته .این برای دو طرف هست که اگه تا ۵ سال چه زوج و چه زوجه باردار نشدن،میتونن ج ...

اون با رضایت زنش گرفته تو اسلامم رضایت زن اول مهمه

حالا اینارو پخش نکنن مردا میشینن سر جاشون

انگار تا الان مردای زن دار زن صیغه ای و دوست دختر ندارن

بیخیال اینا فیلمه