2737
2734
عنوان

خدایی این سریال ستایشو تو ی کشور پیشرفته ساخته بودن...

| مشاهده متن کامل بحث + 5747 بازدید | 364 پست

بچه ها موافقید  به خاطر تحریم فیلم ستایش بزنیم تلویزیونامونو  بشکونیم  صفحشو 😎😎😎😎😎

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
مگر اینکه واقعا ادم مشکل مالی داشته باشه البته این طرز فکر از نظر خیلی ها رد هستش اما نظر شخصی من ...

خیلی ها رو دیدم جوونن شوهرشون فوت کرده بچه کوچیک دارن خانواده شوهرم میگن ازدواج کنی بچه رو ازت میگیریم دلم برای این ادما میسوزه قانونمون خیلی ایراد داره😕

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بار یه آقایی اومده بود خواستگاری با داداشم رفتیم حسابی از خجالتش درومدیم ..... یعنی چی یه لندهور ...

این که هر خری بیاد خواستگاری تا یکی که عاشق باشه هزاران باررر فرق میکنه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
بعد میگن مادرشوهر بده عروس خوبه..از راه نرسیده خونش براش جا انداخته،حالا برس..بذار بره خونش،پیش مادر ...

واقعا خیلی زشته

پسر بزرگ داره

بعد برای مرد دیگه ای توی خونه رختخواب پهن میکنه

خاک بر سر کارگردان این فیلم

2728
منم گاهی میبینم والا... قبلا مادرشوهرم میدید الانم دیدم مامانم نگاه میکنه خب داستانو میفهمم دیگه&nbs ...

همچين قشنگ تعريف كردي اخه انگار همه قسمتها اشو ميشيني ميبيني  منكه يهو تو خونه كسي يه پنج دقيقه اش رو بشنوم فقط صداي اين نرگس محمدي داغون حالمو بد ميكنه يعني خداييش بازيگر از اين بدتر داريم قبلا از شلهرخ استخري بدم ميومد اين ديگه از اونم داغونتره

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
بعد میگن مادرشوهر بده عروس خوبه..از راه نرسیده خونش براش جا انداخته،حالا برس..بذار بره خونش،پیش مادر ...

این نشون میده ستایش تنش میخاریده برا شوهر این ۲۲ سالم آبش نبوده و الا شناگر قابلیه اگرم از اون خونه اثاث کشی کرد واس خاطر این بود که نمیخواس زن پیرمرد بشه والا برای این پسره از همون اول با کله بله میگفت 

واقعا خیلی زشته پسر بزرگ داره بعد برای مرد دیگه ای توی خونه رختخواب پهن میکنه خاک بر سر کارگردان ...

گنده نکنین رختخواب چیه رو مبل و ملحفه کشید😁 ولی فازش چی بود دوشنبه تازه میخوان عقد کنن اون جاش و از الان انداخت 🤔

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
2738
منم بابام فوت کرده مامانم هم جوونه درسته اگه مامانم شوهر کرده خلاف شرع نکرده درسته غیر قانونی نیست ه ...

مادر همیشه مادره .مطمئن باش هر جا بره بیشتر از همه و همیشه بفکرته .اونم انسانه و نیاز به همدم داره هیچ وقت افکارتو جلوش نگو عذاب وجدان میگیره 

به هر حال اولا محصولات ایرانی خیلی مونده به پای اروپا و امثال اونا برسن توقعتون رو‌ در همین حد نگه دارید

دوما ستایش تو مظفری طاهر رو میدید همونقدر نجیب همونقدر آروم وقتیم تصادف کرد همون صحنه براش تداعی شد

سوما اتفاقا چون همیشه در حال تلاش و راضی کردن بقیه بود یهو تصمیم گرفت یکمم به خودش فکر کنه که البته یهو نبود مدت ها بود با عکس طاهر درد دل میکرد میکفت تنهاست و‌خسته ست

چهارما فیلم دقیقا میخواد بگه این تابو رو بردارید که هر کس تنها شد حق ازدواج مجدد نداره مخصوصا اگه خانوم باشه 

خیلی ها رو دیدم جوونن شوهرشون فوت کرده بچه کوچیک دارن خانواده شوهرم میگن ازدواج کنی بچه رو ازت میگیر ...

چی بگم شما هم درست میگی

اما الان پدر واقعی بچه باهاش چه رفتاری میکنه ......حالا ببین ناپدری چطور میخواد رفتار کنه

در حالت کلی هیچ مردی نمیتونه بچه مرد دیگه رو از ته دل دوست داشته‌باشه

این نشون میده ستایش تنش میخاریده برا شوهر این ۲۲ سالم آبش نبوده و الا شناگر قابلیه اگرم از اون خونه ...

رفتارتون دقیقا رفتار همجنسای هم وطنمونه..یکی که به جایی میرسه کلی بدشو میگیم تا کوچیک بشه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706