2733
2734
عنوان

خدایی این سریال ستایشو تو ی کشور پیشرفته ساخته بودن...

| مشاهده متن کامل بحث + 5747 بازدید | 364 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا از اون خانم بزرگه کثافت هیچی نگفتی که ترویج دو همسری کرد یعنی کثافتتتت گفت هر کی نازاست شوهرش بر ...

خیلی حرف بدی زد چرا نگفت از پروشگاه بچه اوردن .حالا اگه این مورد برعکس بود زن حق نداشت طلاق بگیره ازدواج کنه

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2738

خب باید بگم که کلا من این سریال رو برای حرفهای حشمت فردوس نگاه میکنم یعضی جملاتش عالیه اگرنه بقیه فیلم خیلی ضعیفه

در هر صورت اینم اضافه کنم که شما زود داری قضاوت میکنی چون هنوز  مشخص نیس رفتار حشمت و‌محمد در مورد ازدواج ستایش تغییر میکنه یا نه که من میگم قطعا تغییر میکنه تلاش و کار کردن ستایش هم بنظرم جای ایراد نداره زندگی خیلی هامون همینه فقط در مورد گریمش باهات موافقم که ضعیف عمل شده

اینکه فیلمه ولی خداییش این شرایط بودین ازدواج میکردین همه ج بدن دلم میخواد بدونم

من ۱۰۰ درصد قبول میکردم..حتی دقیقا برخورد ستایش و میکردم..بچه ای که ۲۰ سال زحمتشو کشیدم بعد بخواد واسه حقی که دارم باهام قهر کنه بدرک میخوام نباشه ۷۰ سال سیاه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706