2733
2734
عنوان

آیا حلاله یا حروم؟ 🙄🙄🙄🙄

336 بازدید | 17 پست

پدرشوهر آبجی من ادمیه حروم حلال سرش نمشه. 

نمیدونم دقیق چیکار میکنه کارش مربوطه به باربری و .....

سر خیلیا کلاه گذاشته که بار بفرسه واسشون و پولشون خورده ولی بار نفرستاده.....

همش فراریه که نگیرنش

حالا جدیدا ۳ میلیارد چک گرفته از طرف که واسش بار بفرسته تا چند وقت.ولی خوب از بار خبری نیس کلاه برداریه 

حالا به بچه هاش گفته نفری ۵۰ تومن میدم بهتون به عنوان ارث

ابجیم میترسه حروم باشه این پولی که پدرشوهرش میخاد بهشون .اخه میدونه که حرومه و کلاه برداریه....‌...

آیا این حرومه واسه ابجیم اینا؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ارث حلاله گناهش گردن خود اون کسیه که خرابکاریاش رو کرده

ولی خب این پول ارث نیست چون اون اقا زنده است، بخشیدن پول دزدیه پس به نطرم اشکال داره. من بودم میگرفتم میدادم به چند از طلبکاراش که کلاشون رو برداشته

بانوی بی نشان رو صدا کن شاید جوابتون رو بدونن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

وقتی میدونه که حرومه پس برای اونم حرومه

پدرم سایه ی سر بود و مرا نور امید😭 پدرم رروشنی محفل ما چون خورشید😭 پدرم خنده به لب بود و همه فهمیدند😭 بعد او خنده به لبهای من و ما خشکید😭😭😭 بابایی بابای مهربونم دلتنگتم😭
2706