2726

دلم خیلی گرفته😔...چند ساله دارم تلاش میکنم واسه بچه‌دار شدن ولی با سه‌بار آی وی اف ناموفق افسرده شده.. و زنداداشم ک دیرتر از من ازدواج کرده الان بارداره..باید اینجوری باشم😍😍ولی اینجوری‌ام😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

باید ب خودت بفهمونی ک مقایسه نکنی هر چیزی و رو بجاش شاد بشی ب جاش ناراحت بشی 

الان عمه شدی شاد باش !انشاالله نفر بعدی ک باردار میشه شمایی

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

منم برای باردار شدن خواهرکوچیکترم  خوشحال نشدم ولی چه باید کرد .اگه دنیا بیاد با عمه عمه کردناش ذوق میکنی مطمئنم 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

تو را خدا اونجوری نکنین خواست خدا بوده دیگه حق کسی را به کسی نمیده .منم خواهرم نازاست شنید حامله ام اشک ریخت دلم گرفت واقعا منم مثل اون اشک ریختم.الان تو راضی میشدی داداشت هم بره بیمارستان سختی بکشه توبه کن خدا کریمه 

عشقی نبود و نخواهد بود هر عشقی هم قیمتی داره 

شاید مام جای شما بودیم همینطور میشدیم...ادم ناخداگاه ناراحت نیه و این طبیعیه عزیزم...ولی چی میشه کرد اونام گناهی ندارن...مثل همه ادما میخان ک بچه داشته باشن...سعی کن ناراحت نباشی براش لباس بخر...و نشون بده ک خوشحالی والا شاید خیلی چیزا و حرفا بیشتر ناراحتت کنه.امیدوارم ب زودی شما هم مادر بشی ❤

🍁⁦🧒🏻⁩

با دل شکستت دعا کن

خدا جوابتو میده

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭

منم دقیقا ۲ هفته گذشته با شنیدن خبر زندایی شدنم کلی گریه کردم

و دلم شکست

خواهرشوهرم از من ۱ سال کوچیک تره

با اقدام اول باردار شده

بعد از منم عروسی کرده😔

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
2706