2737
2734
عنوان

ایران مردسالار

102 بازدید | 11 پست

چرااا من تو ایران بدنیا اومدم اخه سریال ستایشم دیدم اعصابم خورد تر شد

زنیکه شوهرش بچه دار نمیشه تا ابد باهاش میمونه ولی تا زنی بچه دار نشه فیلشون یاد هندستون میکنه یاد زن دوم میفتن 

یا یکی یا هیچی 

هوس بازهای عوضی 

زنی بیوه باشه یا مطلقه از ارزشش کم میشه ولی مرد نه چون مرده!

یکی بیاد منو اروم کنه😕😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

هرگز بتودستم نرسدماه بلندم💔اندوه بزرگیست چه باشی!چه نباشی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حرف دلمو زدی استاتر

توجه 🌺 توجه🌺🤗🤗من یک عدد بانو از تبریز قصد اهدای تخمک دارم،فروش نه ها فقط اهدا🙅 و همچنین میخوام رحم اجاره بدمالبته بدون دریافت وجه فقط بخاطر خدا و خودم و صد البته بگم که خودم بچه ندارم و بیماری هم ندارم علت بچه نداشتن هم از طرف همسرم هس، اگه دکترتون شرایطش این بود که اهدا کننده بدون بچه هم قبول کنه من در خدمت شما دوستان هستم با کمال میل😘                                                                     تاریخ تیکرم هم تموم شد خدا یه بچه بهم نداد😢دعا کنید خدا به من بنده گنهکارش هم نگاه کنه😥چی میشه خدا به داد چشم های گریونم برسه                                              خدایا منو دریاب ✋لطفا بایست و به منم نیم نگاهی بیانداز                    عزیزان نی نی سایتی لطفا دعام کنید تازه متوجه شدم سیروز کبدی دارم(اردیبهشت ۹۹) الان دیگه علاوه بر اینکه خودم نمیتونم بچه دار بشم به دیگران نیز نمیتونم کمک کنم تا به آرزوی پدرومادر شدن برسند.خدایا حکمت کارت چیست؟هدفم رو از زندگی کردن گم کردم خدایا ...‌.😥😥😥😔😔😔
2738
ایران هم ازلحاظ اقتصادی پیشزفت نمیکنه هم ازلحاظ فکری وعقب موندگی ذهنی

طوری گفت دومادم حق پدر شدن داره که انگار میخواد پدر شه قله قاف رو فتح کنه

اون موقع باید امثال من که شوهرشون مشکل داره باید دوباره شوهر کنن

توجه 🌺 توجه🌺🤗🤗من یک عدد بانو از تبریز قصد اهدای تخمک دارم،فروش نه ها فقط اهدا🙅 و همچنین میخوام رحم اجاره بدمالبته بدون دریافت وجه فقط بخاطر خدا و خودم و صد البته بگم که خودم بچه ندارم و بیماری هم ندارم علت بچه نداشتن هم از طرف همسرم هس، اگه دکترتون شرایطش این بود که اهدا کننده بدون بچه هم قبول کنه من در خدمت شما دوستان هستم با کمال میل😘                                                                     تاریخ تیکرم هم تموم شد خدا یه بچه بهم نداد😢دعا کنید خدا به من بنده گنهکارش هم نگاه کنه😥چی میشه خدا به داد چشم های گریونم برسه                                              خدایا منو دریاب ✋لطفا بایست و به منم نیم نگاهی بیانداز                    عزیزان نی نی سایتی لطفا دعام کنید تازه متوجه شدم سیروز کبدی دارم(اردیبهشت ۹۹) الان دیگه علاوه بر اینکه خودم نمیتونم بچه دار بشم به دیگران نیز نمیتونم کمک کنم تا به آرزوی پدرومادر شدن برسند.خدایا حکمت کارت چیست؟هدفم رو از زندگی کردن گم کردم خدایا ...‌.😥😥😥😔😔😔
طوری گفت دومادم حق پدر شدن داره که انگار میخواد پدر شه قله قاف رو فتح کنه اون موقع باید امثال من که ...

همسرت قدرتو میدونه حالا😐

هرگز بتودستم نرسدماه بلندم💔اندوه بزرگیست چه باشی!چه نباشی...
همسرت قدرتو میدونه حالا😐

همسرم عاشقمه

ولی دلم به حال زنایی مثل دختر خانم بزرگ میسوزه کاش فقط یه کوچولو مردها هم دل داشتن