2726
عنوان

کدبانوها خانه دارها بیاین ببینمتون خوشکلا ...

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 27 پست
اوووو غذای تازه ست دیگه یه شب مونده فقط😁 ما باید صبح زود زود بیداریم ولی من نمیتونم صبحا حال ندارم ...

با بچه مخصوصا ک شیر خودت بخوره خییییییلی سخته

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من به همه کارام میرسم بچه 20 ماهه ام دارم کار هنری هم میکنم البته در حال آموزشم شبا که دخترم میخوابه ...

واقعا چجوری اخه میشه برنامه روزانت بگی❤

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2728
آفرین عزیزم. یه کم از برنامه هاتو بهم بگو ،از صبح چجوری شروع میکنی به کارای خونه. من صبحا بی انرژی و ...

اول از همه بیدار که شدم پوشک دخترمو عوض میکنم بعد صبحونه میدم بهش در عین حال مثلا مرغ رو میذارم تا بپزه برنجم مثلا از شب میذارم خیس بخوره  بعد تا اونا اماده بشن و وقت پختن برسه یه قسمت از کارای خونه رو میکنم مثلا گرد گیری میکنم ظرف باشه اونارومیشورم . بعد یه تیکه از  غذامو اماده میکنم باز دوباره باز اون تموم شد میرم مثلا سر جارو کشیدن هی اینطوری تیکه تیکه یهو میبینم ظهر شد و من هم ناهارم حاضره هم کارام تموم شده😁

اول از همه بیدار که شدم پوشک دخترمو عوض میکنم بعد صبحونه میدم بهش در عین حال مثلا مرغ رو میذارم تا ب ...

پس بچه چی ؟ یعنی تو این سن دیگه راحت واسه خودشون بازی میکنن؟ امیدوار باشم؟

اول از همه بیدار که شدم پوشک دخترمو عوض میکنم بعد صبحونه میدم بهش در عین حال مثلا مرغ رو میذارم تا ب ...

دخترت نمیاد تو دست و پات مثلا

من تمام وقتو دخترم پر میکنه 

مدام چسبیده بهم

یا شیر میخواد یا میگه بیا بازی کن باهام

یا میگه بیا کنارم بشین

پس بچه چی ؟ یعنی تو این سن دیگه راحت واسه خودشون بازی میکنن؟ امیدوار باشم؟

اره بازی میکنه ولی وقتی غذا میپزم میچسبه بهم میگه بغل میخواد ببینه من چیکار میکنم ولی بقیه کارام باهام کاری نداره منم حین کار همش براش شغر میخونم حرف میزنم براش اهنگ پخش میکنم براش مشغول میشه کلی قبلشم تقریبا میرسیدم به کارام کلا از وقتی دخترم دنیا اومده تا حالا نشده خونم به هم ریخته باشه من هر روز کارمیکنم اینطوری دیگه هیچوقت ریخت و پاش نمیشه رو هم جمع نمیشه کارام

دخترت نمیاد تو دست و پات مثلا من تمام وقتو دخترم پر میکنه  مدام چسبیده بهم یا شیر میخواد یا ...

نه کلا طوری عادتش دادم که بتونه تنهایی بازی کنه باهاش حرف میزنم بهش میگم که من الان کار دارم نمیتونم مثلا بیا با این بازی کن یا اهنگ بذارم برات مشغولش میکنم خوراکی میدم دستش گاهی چند لحظه بغلم میگیرمش آروم که شد میذازمش زمین میگم بسه دیگه مامانی کار داره یکم خودت بازی کن 😀حرفمو گوش میده گاهی ام نق میزنه البتع ولی من انقدر حرف میزنم شعر میخونم براش تا غذا پختمم تموم شه 😂ولی کارای دیگه ی خونه بکنم اصلا کاری نداره باهام غذا پختن رو دوس داره که ببینه من چیکار میکنم واسه همین بغل میخواد

نه کلا طوری عادتش دادم که بتونه تنهایی بازی کنه باهاش حرف میزنم بهش میگم که من الان کار دارم نمیتونم ...

خدا حفظش کنه عزیزم

برعکس دختر من دائم چسبیده ب من