2726

بچه هاااااآشپزی خیلی دستمو میگیره 🙄🙄🙄 چیکار کنم ؟ دلم میخواد صبحا فقط تمیز کنم خونه رو یا بخودم برسم کار هنری و این چیزا ولییییییی این ناهار پختن همه ی کارامو عقب میندازه. اووو ف 

شما چیکار میکنین؟ من بچه زیر یک سالم دارما

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دقیقا مثه تو 

یه مدت از شب قبل میپختم راحت بودم ولی شوهرم گف غذای تازه بپز😬

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

غذا پختن تنها کاریه که وقت گیر نیست این لباس تا کردن و اتو کردن و کشو مرتب کردن کلی زمان میبره

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
اونش هیچی  من عزا میگیرم چی بپزم حالاااا  شوهرم بهم میگه شلخته شدی  بچم راه افتاده ...

یه کم بهم ریختگی مهم نیست متم اول حساس بودم،ابان بخودم میگم یه سال صبر میکنم تا بچه بزرگتر شه 

دقیقا مثه تو  یه مدت از شب قبل میپختم راحت بودم ولی شوهرم گف غذای تازه بپز😬

اوووو غذای تازه ست دیگه یه شب مونده فقط😁

ما باید صبح زود زود بیداریم ولی من نمیتونم صبحا حال ندارم چون درست نمی خوابم با بچه.

من به همه کارام میرسم بچه 20 ماهه ام دارم کار هنری هم میکنم البته در حال آموزشم شبا که دخترم میخوابه ...

آفرین عزیزم. یه کم از برنامه هاتو بهم بگو ،از صبح چجوری شروع میکنی به کارای خونه. من صبحا بی انرژی و کسلم

2706