1472
1459

بچه هاااااآشپزی خیلی دستمو میگیره 🙄🙄🙄 چیکار کنم ؟ دلم میخواد صبحا فقط تمیز کنم خونه رو یا بخودم برسم کار هنری و این چیزا ولییییییی این ناهار پختن همه ی کارامو عقب میندازه. اووو ف 

شما چیکار میکنین؟ من بچه زیر یک سالم دارما

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1436

من به همه کارام میرسم بچه 20 ماهه ام دارم کار هنری هم میکنم البته در حال آموزشم شبا که دخترم میخوابه نا نصف شب تمرینامو انجام میدم 

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   
1444

غذا پختن تنها کاریه که وقت گیر نیست این لباس تا کردن و اتو کردن و کشو مرتب کردن کلی زمان میبره

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
اونش هیچی  من عزا میگیرم چی بپزم حالاااا  شوهرم بهم میگه شلخته شدی  بچم راه افتاده ...

یه کم بهم ریختگی مهم نیست متم اول حساس بودم،ابان بخودم میگم یه سال صبر میکنم تا بچه بزرگتر شه 

دقیقا مثه تو  یه مدت از شب قبل میپختم راحت بودم ولی شوهرم گف غذای تازه بپز😬

اوووو غذای تازه ست دیگه یه شب مونده فقط😁

ما باید صبح زود زود بیداریم ولی من نمیتونم صبحا حال ندارم چون درست نمی خوابم با بچه.

من به همه کارام میرسم بچه 20 ماهه ام دارم کار هنری هم میکنم البته در حال آموزشم شبا که دخترم میخوابه ...

آفرین عزیزم. یه کم از برنامه هاتو بهم بگو ،از صبح چجوری شروع میکنی به کارای خونه. من صبحا بی انرژی و کسلم

1474
اوووو غذای تازه ست دیگه یه شب مونده فقط😁 ما باید صبح زود زود بیداریم ولی من نمیتونم صبحا حال ندارم ...

با بچه مخصوصا ک شیر خودت بخوره خییییییلی سخته

مامان یه گل دخملم    واسه حل مشکلاتم یه صلوات میفرسی؟ اللهم صل علی محمد وال محمد
من به همه کارام میرسم بچه 20 ماهه ام دارم کار هنری هم میکنم البته در حال آموزشم شبا که دخترم میخوابه ...

واقعا چجوری اخه میشه برنامه روزانت بگی❤

مامان یه گل دخملم    واسه حل مشکلاتم یه صلوات میفرسی؟ اللهم صل علی محمد وال محمد
آفرین عزیزم. یه کم از برنامه هاتو بهم بگو ،از صبح چجوری شروع میکنی به کارای خونه. من صبحا بی انرژی و ...

اول از همه بیدار که شدم پوشک دخترمو عوض میکنم بعد صبحونه میدم بهش در عین حال مثلا مرغ رو میذارم تا بپزه برنجم مثلا از شب میذارم خیس بخوره  بعد تا اونا اماده بشن و وقت پختن برسه یه قسمت از کارای خونه رو میکنم مثلا گرد گیری میکنم ظرف باشه اونارومیشورم . بعد یه تیکه از  غذامو اماده میکنم باز دوباره باز اون تموم شد میرم مثلا سر جارو کشیدن هی اینطوری تیکه تیکه یهو میبینم ظهر شد و من هم ناهارم حاضره هم کارام تموم شده😁

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   
1450