2733
2734
عنوان

دخترا چرا وقتی

110 بازدید | 14 پست

کیک درست میکنم وقتی ب مرحله ی آخر میرسم ک با قاشق کیک.. کیکو هم میزنم دونه های آرد باز نمیشه. بدتر از اون وقتی با همزن اردو هم میزنم کیک سنگین میشه.. چکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آردتو از قبل با بکینگ پودر سه بار الک کن.موقع ریختن توی مایه کیک باز از الک رد کن داخل مواد و در چند مرحله بریز.یهو همشو نریز

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.
باید دوبار آردو الک کنید بعد هم در حال الک کردن روی بقیا مواد بریزید کم کم و تو چند مرحلا در یک جهت ...

دقیقا اینکارا رو میکنم. وقتی هم بخام روی تخم مرغ بریزم الک میکنم ک سبک باشه. آخر امروز دیدم توی کیکم دو نه های آرد هست

2738

ارد رو کم کم بریز،  هم زدی خوب قاطی شد،  بقیشو بریز 

من اردو کم کم به زرده هایی که از قبل زدم اضافه میکنم و با همزن خوب هم میزنم، بعدش سفیده های زده شده رو میریزم و با قاشق یواش یواش قاطی میکنم تا پفش نخوابه

دقیقا اینکارا رو میکنم. وقتی هم بخام روی تخم مرغ بریزم الک میکنم ک سبک باشه. آخر امروز دیدم توی کیکم ...

کجا زندگی میکنی؟؟محیطت شرجیه؟بخاطر رطوبت زیاد هوا هم میتونه باشه.بیشتر از سه بار الک کن.آردتم تازه باشه.موقع ریختنم یه ذره یه ذره الک کن بریز هم بزن

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.
دقیقا اینکارا رو میکنم. وقتی هم بخام روی تخم مرغ بریزم الک میکنم ک سبک باشه. آخر امروز دیدم توی کیکم ...

تو اینترنت دستور پخت کیک کره ای با شاتوت خانم صرافها و کیک خیس خانم صرافها رو سرچ کنید فیلمشو دانلود کنید ببینید کار این دو تا خانم عالیه چون من دستور پخت شما رو نمیدونم بیشتر راهنماییتوت کنم 

دستور کیک یزدی خانم گلاورم عالیه کلا پیشنهاد میکنم آشپزی و شیرینی پزی خانم ها گلاور و صرافها رو از اینترنت دانلود کنید

2706