2733
2734
عنوان

معرفی دختر پسر های دم بخت بهم

| مشاهده متن کامل بحث + 3871 بازدید | 160 پست
یک ساعت پیش یه خانومی دنبال شوهر میگشت واسه خواهر شوهرش یه خانوم هم اومد یه آقایی رو معرفی کرد رفتن ...

😂😂😂😂😂😂 خداروشکر نی نی سایت بالاخره ب یه دردی خورد بانیه خیر شد

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
کسی به علافا کاری نداره

اینجوری نگو عزیزم شاید دلش نمیخواد ازدواج کنه 

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تهران

این دختر ایلام زندگی میکنه

یه داداشش دندونپزشکه

یکیشون مهندسه

یکیشونم فک کنم حقوق اینا خونده

تنها دختر خونواده س

یه خونه هم براش میسازن رو خونشون. یه عالمه سرمایه هم داره😁😁

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2738
چند سالشه؟کدوم شهر؟

ایلام

۶۲-۶۳

اطلاعات خونوادشو بالاتر گفتم

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
😂😂😂😂😂😂 خداروشکر نی نی سایت بالاخره ب یه دردی خورد بانیه خیر شد

خیلی هم شیک و مجلسی بود😂😂😂وای اگ همو بپسندن چ جالب میشه یه عروسی افتادیم هااا😂😂😂

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....
2706