1472
1459

فقط پیاده روی با کالری شمار

چه کسی میگوید زمان طلاست؟من مزه مزه اش کرده ام....زمان عین الکل است...ثانیه ثانیه میسوزاند و میرود در عمق وجودت....مست مست ک شدی چشمهایت را باز میکنی و میبینی عمرت گذشته و توماندی وخماری و حسرت از دست رفتن یک عمر!                     خواهشا منو نترکونید دیگه شماره ندارم😠😠😠😠 مرگ بر گزارشگر

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

براحتی. اولا نخوردن لاغر میکنه. دوما کالری شماری کن و برقص ماهی ۵ کیلو کم میکنی

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
1473
کرفس دارین شماا؟

مانکن

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
1449

شيرينيجات و شكر و تنقلات رو حذف كن

ظهرا هفت ق برنج بخور همراهش سالاد

شبا هم برنج نخور يك سوم لواش با يه چيز كم چرب يا پنير و تخم مرغ بخور

دو ليوان چاي سبز

ميانوعده هم يه ليوان ماست با پودر زيره يا ي ليوان شير يا دوتا ميوه.

منم تا عيد ده تا ميخوام كم كنم

زندگی رو سختش نکنیم.نیازی نیس به هر حرفی و عملی عکس العمل نشون بدیم.عشقم پسرم   اسمم بتول نيست
1476

منم دوست دارم تا عید 5 تا 8 کیلو کم کنم.

من با کالری شماری 5 کیلو کم کردم. عالی بود تو 40 روز.

دوباره قصد دارم لاغر کنم. اگه اراده کنم.

من همون تمشک سابقم😞😞از 94 عضو شدم.جرات داری بهم بگو تازه وارد ایییییشششش😂😂😂 انگاری الزایمر گرفتم هرچی فکر کردم نام کاربری و رمز عبور رو یادم نیومد😀😀
براحتی. اولا نخوردن لاغر میکنه. دوما کالری شماری کن و برقص ماهی ۵ کیلو کم میکنی

دقیقا من یه ماهه شروع کردم ۴کیلو کم کردم

گرو آبی...وزن اولیه۷۰،وزن فعلی ۶۵وزن هدف ۵۵،تاریخ شروع شروع چالش ۹۸/۷/۳....《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
1331