2737
2734
عنوان

بارداری با ivf

765 بازدید | 22 پست

سلام دوستان من برای شوهرم تعریف کردم یه خانمه مطب کنارم  نشسته بوده با ivf باردارشده بوده دو قلو پسر حالا شوهرم گیر داده ما هم دو قلو به روش ivf باردار بشیم چون عاشق دوقلو هست من میخواستم اقدام به بارداری کنم حالا به نظرت کار اشتباهی یا طبیعی یکی بهتره ،هزینش چقدره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشتباه محض   نکن  اینکارو  اصلا به ای وی اف فکرم نکن  چون به هرچی فکر کنی اتفاق میفته واست گلم🥺🥺🥺

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2731

نه اصلا میدونی چقدر هزینه و درد داره تازه اگر بگیره یا نه

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

کار اشتباهیه

اینهمه امپول و قرص و هورمون استفاده کنی ک چی؟!

احتمالشم ک صد در صد نیست باردار شی

تازه باردارم شدی کی تضمین میده دو قلو بشه؟!

خود من سه تا جنین انتقال دادم فقط یکیش موند.

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت😍
2738

طبیعی اقدام  کن  ای وی اف اخرین راهه میدونی چقد سخته چه قد از نظر روحی داغون میشی چقد امپول باید بزنی؟         من تو مراحل ای وی اف هستم  بعد از ۷ سال نازایی  از خدا میخام طبیعی باردار شی

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩

اینکارو نکن.با ای وی اف بارداری دوقلویی شانسیه و خیلی عذاب آور و هزینه بر.به حاش داروی تحریک تخمدان بخور مثلا از روز ۵ قاعدگی روزی دو تا کلومیفن بخور به ندت ۵ روز که ۱ بسته ده تایی کلومیفن میشه من دو تا از هموارام اینحوری صاحب دوقلو شدن

کار اشتباهیه اونایی که مجبورن به کنار تو مجبور نیستی ضرر به بدنت نرسون داروهای خاص وزیادی باید بزنی وتخمک کشی بشی و... نکن 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

خانما اگه خودتون طبیعی باردار میشین همچین بلایی به سر خودتون نیارین! من بخاطر مشکل شوهرم ivf کردم و الان باردارم ولی هیچوقت سختیایی که کشیدم یادم نمیره اون حجم از هورمون و آمپول عمل تخمک کشی انتظار که آیا میگیره یا نه...نکنید اگه سالمید

اشتباه محض   نکن  اینکارو  اصلا به ای وی اف فکرم نکن  چون به هرچی فکر کنی اتفاق ...

چشم دیگه فکر نمیکنم به قانون جذب اعتقاد دارم اصلا پشیمون شدم همون یکی سالم بهم بده شکر گزارم 

اینکارو نکن.با ای وی اف بارداری دوقلویی شانسیه و خیلی عذاب آور و هزینه بر.به حاش داروی تحریک تخمدان ...

قرص هم بدون تجویز دکتر خطرناکه کیست میاره

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
خانما اگه خودتون طبیعی باردار میشین همچین بلایی به سر خودتون نیارین! من بخاطر مشکل شوهرم ivf کردم و ...

دقیقاا   امصات  حال  این روزای  منه  منی که سردرد میگرفتم  قرص نمیخوردم  با ایوی اف کلی  هورمون وارد بدنم شد اخرشم سقط شد ... دلی را به دریا زدم  کسی که از اب واهمه داشت 😭😭😭😭😭😭

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2706