2733
2734

من ۱۶سالمه کلاس یازدهمم ازاول این هفته اشتها ندارم هیچی بزورغذا میخورم خوابم میاد همش خستم نمیتونم درس بخونم انگیزه ندارم همش حس میکنم توکنکور موفق نمیشم

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤

پریود نیستی گلم؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

عزیزدلم تو نوجوونی این حالتا طبیعیه

به خودت برس چیزای مقوی بخور

ورزش کن دوستای سالم داشته باش باهاشون وقت بگذرون

انشاالله موفق میشی فقط تلاش یادت نره 😊🌸🌸

💏🎀 ۱۱ تیــــر ماه ۹۹ بعد از سختیا تو #کرونا عروس شـــدم 🎀💏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم این حسا طبیعیه بعدشم الان یکم زوده بخوای فکرای منفی کنی شاید نزدیک عادت ماهیانته و خلق و خوت برای همین عوض شده در کل توی دوران کنکور خیلی از این نوسانات روحی داریم یکم دیگه دوباره با انگیزه میشی 

2738
عزیزدلم تو نوجوونی این حالتا طبیعیه به خودت برس چیزای مقوی بخور ورزش کن دوستای سالم داشته باش باها ...

🌷🌷🌷🌷😗

نمیتونم واقعا دیروزتاساعت ۷خواب بودم شبم ۱۰ونیم خوابیدم صبح بزوربیدارشدم خیلی کسلم

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤
شایدم کم خونی🤔

ن کم خونی شدید ندارم یکم کم خونم

🌷🌷🌷🌷😗 نمیتونم واقعا دیروزتاساعت ۷خواب بودم شبم ۱۰ونیم خوابیدم صبح بزوربیدارشدم خیلی کسلم

حتما یه آزمایش بده

کم خون نیستی؟

قرص اهن و فولیک اسید بخور شبی یکی

💏🎀 ۱۱ تیــــر ماه ۹۹ بعد از سختیا تو #کرونا عروس شـــدم 🎀💏
2706