2726
عنوان

دست انداز ماشین

284 بازدید | 21 پست

سلام مامانا خوبین دخترم ۴ ماهشه من باز این حساس شدن مغزمو خورده چند روز پیش از تبریز میومدیم  تو اتوبان با سرعت زیادخیلی  محکم افتادیم دست انداز نگرانم ینی چیزیش میشه دخترم منظورم سرش هستش جای نخورد تو بغلم خواب بود بیدارشد باز خوابید گریه هم نکرد فداتون بشم توروخدا جواب بدین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچیش نمیشه تو بغلت بوده 

فقط جلوبندی ماشین داغون میشه

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
هیچیش نمیشه تو بغلت بوده  فقط جلوبندی ماشین داغون میشه

ماشین بیخیال فقط بچه چیزیش نشه ۴ ماهشه کسی دست زد یا اونجور دست انداز اینا میفتیم میگم چیزیش شد ۲۲ سالمه از همه چیزی میترسم یا من زود مادر شدم اونجوریم 

ماشین بیخیال فقط بچه چیزیش نشه ۴ ماهشه کسی دست زد یا اونجور دست انداز اینا میفتیم میگم چیزیش شد ۲۲ س ...

بخوای اینطور فکر کنی که تا بچه ات بزرگ بشه نابود میشی

من 17 سالگی مادر شدم 21 سالگی بچه دومم به دنیا اومد چرا به خودت انرژی منفی میدی

شدیم سوپ خفاش نخورده و دهن سوخته😖
2706