2726
اسی جا خیلی جواب دادنت حالت تهاجمی داره. واسه کسی که تو تاپیکت شرکت کرده ارزش قائل شو تازه توهین که ...

حرفی نزدم گفتم درست بخونه 

اگه وقت نداره نیاد گذری یه نظری هم بده و بره

ماهم همينطور دخترا خوبن ولي پسرامون نه دوتا هستن اينقدر خستمون كردن كه گاهي ميگفتم كاش نبودن هيچي بد ...

هیف زحمتای پدر و مادر عزیزم

من داداشم خیلی خوب بود 

این رفتارو نمیدونیم کی زیر پاش نشسته یاد میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خدای من خدا پدرت و رحمت کنه عیززیم بخدا درکت میکنم پدر مادر من تو این 3 روز پیر شدن از دست کارای ...

ممنون گلم. انشالله مشکل شمام حل شه... خیلی سخته نتونی کاری کنی... دیشبم ابجیم خونه نرفته. دوشب مامانم نگران زنگ زده بمن. منم خاب بودم... امروزموکلا خراب کرد از نگرانی. صبح دعواش کردم دیگه... امیدم بخداست که هرچه سریعتر درست شه. مامانم آرامش داشته باشه... 

2728
چشمات و باز میکرید درست میخوندی تا نگم  بفرما بیروووون

شما درست میگید

لطفا دیگ ریپلی نکنید

احتیاجی ندارم تو تاپیکت بمونم چون اطلاعاتی ندارم

باباتون تو تربیت جفتتون کوتاهی کرده 

از نحوه حرف زدنتون پیداست عزیزم

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
گذری نیومده.لابد خونده و جواب داده.حالا شما فرض کن وقتش کم بوده بااین حال اومد و باهات همدردی کرده.ا ...

نتم خیلی ضعیفه صفحم همش میادو میره

فک کردم داداششو میگ خاستم بگو نگو گنا داره

حالا مشخص شده ک اشتباه از تربیته ک داداششونم اینکارا رو میکنه

شما درست میگید لطفا دیگ ریپلی نکنید احتیاجی ندارم تو تاپیکت بمونم چون اطلاعاتی ندارم باباتون تو ت ...

عزیزم پدر من اشتباه کرد من تاپیک نزدم کسی مثل تو بیاد یه ریپلی کنه بره درست بخون واسه دیگران ارزش قایل شو تا برات ارزش قایل بشنننننن

خودتو ناراحت نکن گلم.ایشون نشون دادن نیازی به دلسوزی ندارن وباید رفتارشونو تغییر بدن 

ن عزیز من ناراحت نشدم اصن ارزش نداره 

خیلی بر میخورم ب اینجور افراد و همیشه سعی میگنم معذرت خاهی کنم ک دست از سرم بردارن🤗

گفتن خدانکنه داداشت بمیره کمر بابات میشکنه. چون اولش متوجه نشدن چی گفتی واشتباه پیش اومد چیزی که مهمه اون خانوم دلسوزی کردن براتون واین رفتار شما دور از ادبه. لطفا ریپلای نکن که حوصله بحث کردن ندارم وقتی همچنان به اشتباهت پافشاری میکنی من حرفی دیگه ندارم

2706