2726
عنوان

میخوام اسممو عوض کنم 2 !!

| مشاهده متن کامل بحث + 17948 بازدید | 338 پست
حالا اگه میگفتم ماندانا پرنیا پری. واین چرت وپرتا خوشت میومد درعجبم از مردمی که اسم ائمه رو ول کردن ...

اسم یه انتخاب شخصیه. اگه کسی اسم مذهبی رو نپسندید معناش این نیس که بهش توهین کرد. یا اگه کسی اسم ائمه داره حتما خیلی برتری داره یا .... اسم ائمه خوبه مقدسه اما اگه امتیازی داشت توی پرونده های جنائی و کیفری اگه نگاه کنی می بینی کم نیستن کسایی که اسم زهرا و زینب و ... دارن و جزء متهمان و مجرمان هستن. اسم ائمه باید همراه با تربیت و اخلاق ائمه باشه وگرنه به هیچ دردی نمی خوره. 

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسم یه انتخاب شخصیه. اگه کسی اسم مذهبی رو نپسندید معناش این نیس که بهش توهین کرد. یا اگه کسی اسم ائم ...

چه قشنگ گفتی👌بااین حرفت فکرکنم طرف تو افق محوشه😂

...اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728
خب باید بگم ادما به هیچ دلیلی نمیتونن ازاسمی متنفر باشن چون یه اسم متعلق به شخص خاصی نیست ولی بنظرم ...

چقدر زبان شما تند هست خیال نکنید من معتقد ومذهبی نیستم 🙌هستم طلبه هم هستم ولی درعجبم ازاین تفکر وادبیات شما،سعی کنید به نظر دیگران احترام بذارید حتی اگه مخالف هستید درکمال ادب نقد کنید ولی بی احترامی وتوهین هرگز

سميرا، الميرا، ساناز، الناز، نازنين، نوشين، نسيم، نيلوفر، ميترا، مينو، مينا، بهار، ماندانا، ناديا، مليكا، آرام، دلارام، روشنك، شيوا، شيما، بيتا، يكتا، مهسا، مهتا، مهرنوش، مهرناز، شهرزاد، شادى، نازگل، طناز، 

من بودم میذاشتم رها هم سادس هم معنیش حس خوب به آدم میده

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

هر چقد فکر کردم یا ام البنین هستی یا سکینه. اگه درسته لایک کن دیگه😊

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       
2706