2733
2739
عنوان

بیپولی وافسردگی

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 31 پست

اينستا و فضاهاي مشابه

نقطه عطف هر چيزيو نشون ميدن در نهايت تجمل

خيليامون اينطوري زندگي نميكنيم

مشكلي هم نداريم 😉

خوش پوشي ربطي به پول نداره 

من سراغ دارم دوستم مارك ميپوشيد خيلي هم بابتش پول ميپرداخت اما اصلا به چشم نميومد و كسي هم متوجه نميشد 

در عوض يكي ديگه ميرفت از مغازه هاي Off خورده ورحراجي خريد ميكرد خيلي هم خوش پوشتر بود توي چشم همه .

از طرفي كاش فرهنگ مطالعه و ورزش بيشتر مد ميشد تا لباس و آرايش و عمل !

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونوقت تموم دخترای فامیل شیکو پیک تیپ زده لاکچری ادم کفری میشه چون پول نداره تیپ بزنه بره کنارشون عر ...

دقیقا..همشون طلا میخرن..البته خانواده ساپورت میکنه.اخه واقعا ی زن بجز زیباییش و ی زندگی با ارامش چی میخواد؟؟؟☺فک کن اونم نداری..تیپ خیلی مهمه رو ظاهر خ تاثیرمیزاره

2728
دقیقا..همشون طلا میخرن..البته خانواده ساپورت میکنه.اخه واقعا ی زن بجز زیباییش و ی زندگی با ارامش چی ...

من از موقعی کع ازدواج کردم خیلی بد شده چون پول بی پول مجردی خونه بابام دیر یا زود میشد ولی حتما میگرفت واسم بابام هر چی میخواستم

ما کوچیکا خدامون بزرگه

[QUOTE=109286655]وایییی فهمیدم.ینی مثل موی اتو کشیده ارایشگاه میشه😁منم میخوام😁😁😁موی منم بلنده نزدیکه 1وخورده هزین ...[/QUپس حالا که نمیشه کراتینه کنیم بیا باهم گریه کنیم خخخخ

2738
به خدا جونیمون به تباهی و حسرت گذشت. اصلا دلمونو به چی این دنیا خوش کنیم.

دقیقا..من اصلا بخاطر اینک نمیتونم تیپ بزنم باپسری نمیرم اشنا بشم..چون الان باپسر دوست شدن هم خرج داره حداقل ی کادو تولد باس بش بدی اونم الان خداتومن..ب اضاافه اینک دوس داری خوشگلو خوشتیپ باشی..منم جدا دیگ امیدی ندارم فقط میخوابم ک روزا بگذره

واییی تو خوده خوده منی چندسالته مجردی یا متاهل

مجردم.25.ببین رسما از هم سنو سالام فاصله میگیرم چون همش تفاوت رو حس میکنم اونا پولدارن..گوشی اخرین مدل پرچم دار.مانتو هاشون رو ماهیانه عوض میکنن..من هر3سال یکبار..ک خب اگ کسی تعقیب کنه میفهمه ک مثلا الان مانتو شنلی یکم قدیمی شده ولی من میپوشم..طلا هم ک جدا.گردشو رستوراناشونم حتما هراخر هفته هست..کلا من محرومم.بعد خب دلم نمیخواد برم دوستی پیدا کنم..علتشم اینه ازنیازای ابتداییم موندم چون این ی چرخه اس..وقتی نیازای ابتدایی حل نشه نمیتونی حتی با بقیه خیلی دوستی کنی..

من از موقعی کع ازدواج کردم خیلی بد شده چون پول بی پول مجردی خونه بابام دیر یا زود میشد ولی حتما میگر ...

خوشبحالت...من اونم ندیدم☺کلا خرجی نمیگیرم..خیلی حس خوبی داره فک کنم.ایشالله خدا ی نگاه به ما...بکنه بلکه زندگیمون یکم بهتر شه..همش ویترینارو نگاه میکنم نمیتونم چیزی بخرم 😒

چقد بده حسرت پول داشتن 

خیلییییی...بعد خریداتم رو هم جم میشه..اخرش پول دستت میاد اینقد زیادن ک بازم نمیرسونی.چون خرید 2سال روهم جم شده..لوازم ارایش کیف کفش مانتو شلوار..اگ متاهلم باشی ک خریدای داخل خونه و لباسات ی مشکل دیگه😒

اينستا و فضاهاي مشابه نقطه عطف هر چيزيو نشون ميدن در نهايت تجمل خيليامون اينطوري زندگي نميكنيم مش ...

عزیزم فرهنگ کتابخوانی هم مد بشه قیمت کتابارو ندیدی!خیلی بالاس نمیشه خرید.من با 100تومن 5تاکتاب میخریدم الان 1یا دوتا بزور

2706