2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خیلی دلم میخا برم واسه کارای زیبایی مثه لیزر زیر بغل و اینا ولی پور ندارم😭😭😭

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
2728

هرروز...هرروز تیپ زدن میشه با چنددست لباس انجام داد....طبیعتا هرروز یه مدل میاد بازار ...نمیشه که همه رو خرید

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
منم مشکل شما رو دارم پول یه کفشو ندارم بپوشم تف به این زندگی که تو اوج جوونی به خاطر پول افسرده و خو ...

دقیقا...فک کن ی لاک زدن بهت روحیه میده..چ برسه ب خرید کفشو کیف.فک میکردم زیادی ظاهربینم قدیما...اما بزرگتر شدم دیدم واقعا من مشکلم همینه ک نمیتونم اونجور ک دوس دارم بپوشم بخاطر همین افسرده شدم و کمتر ازبقیه میخندم..

اونوقت تموم دخترای فامیل شیکو پیک تیپ زده لاکچری ادم کفری میشه چون پول نداره تیپ بزنه بره کنارشون عروس عمم وقتی میبینم یه شبانه روز کارم گریه میشه چون بشدت سیاست داره و زشته و شوهره رو خر خودش کرده

ما کوچیکا خدامون بزرگه
2706