2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

در بعضی مواقع نه اگه کم باشه

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
اره دیگه آب دور جنین کم میشه

من امروز از خواب بیدار شدم نرفتم دستشویی مثانم پر بود بعد شکمم ی مقدار خورد ب در کابینت البته ضربش زیاد نبود یکم ترشح دیدم اومدم دوتا سرفه محکم زدم آب ازم خارج شد حالا نمیفهمم کیسه آب بود یا ادرار 

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤
حتی اگ خیلی کوچیک باشه؟

اگر نشتی داشته باشه و کم باشه خودت هم میفهمی، سونو مایع دورشو اندازه گیری میکنه کم نباشه، اگر سوراخ کوچیک باشه به من گفتن خودش درست میشه فقط آب باید زیاد خورد

2738
اره مایع کم شده باشه مشکوک میشن به سوراخ. اگه ترشح آبکی غیر طبیعی داری احتمالش هست

ی مرتبه داشتم ک اونم شک دارم ب اینکه مایع بود یا ادرار...الان دوسه ساعته دیگه هیچی نیوومده

اگر نشتی داشته باشه و کم باشه خودت هم میفهمی، سونو مایع دورشو اندازه گیری میکنه کم نباشه، اگر سوراخ ...

چجوری بفهمم؟؟

اگر نشتی کم باشه شورت کم خیس میشه یا مرطوب میشه، نه رنگ داره و نه بو و اگر بزاری بمونه خشک میشه مثل ...

از اونموقع تکرر ادرار گرفتم...بنظرتون برا استرسه یا ربط ب کیسه آب داره؟

2706